10 Fast Fingers - pārbaudi cik ātri vari rakstīt ar tastatūru un uzlabo savas rakstīšanas prasmes!


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Noteiktām profesijām, piemēram, tulkiem un tulkotājiem, svarīgi ir būt ne tikai sava aroda meistariem, bet arī prast labi izmantot jaunāko tehnoloģiju sniegtās iespējas, tostarp ātri un nekļūdīgi rakstīt ar datoru. Ja jūs uzskatāt, ka jūsu rakstīšanas prasmes nav pietiekami labi attīstītas vai vēlaties novērtēt un uzlabot savas spējas, tad to tagad iespējams izdarīt tiešsaistē interneta vietnē http://latvian-speedtest.10fastfingers.com.

Ātrrakstīšana latviešu valodā

Šajā mājas lapā interesenti var pārbaudīt savas rakstīšanas prasmes ar klaviatūru ne tikai latviešu valodā, bet arī angļu, krievu, vācu, itāļu, franču, lietuviešu, igauņu un vēl daudz citās pasaules valodās (pavisam kopā tiek piedāvāts pārbaudīt ātrrakstīšanas prasmes 49 valodās). Lai novērtētu savas spējas ātrrakstīšanā, lapas lietotājiem tiek dota viena minūte laika, kurā tiem atvēlētajā laukā jāpaspēj ierakstīt pēc iespējas vairāk uz ekrāna redzamo vārdu. Kad minūte pagājusi, lietotājiem tiek parādīti iespētā rezultāti: cik vārdi minūtē ir uzrakstīti, cik taustiņu piesitieni veikti, cik no vārdiem bijuši pareizi, bet cik nepareizi. Pēc tam tiek aprēķināts punktu skaits, kas tiek piešķirts par veikumu, līdz ar to ir iespējams salīdzināt savu ātrrakstīšanas prasmi ar citu lietotāju iespēto.

Tādejādi ar šī tiešsaistes rīka palīdzību ir iespējams ne tikai pārbaudīt savas rakstīšanas spējas ar datoru, bet tās arī reāli novērtēt un pat uzlabot!

AAV: Latvian typing speedtest, type, keystrokes, WPM

TULKOŠANAS PAKALPOJUMI

04
04/2012