"Rīgas tulki" - pirmais tulkošanas birojs, kas atrodams Foursquare


Pasaulē un Latvijā arvien lielāku popularitāti iegūst dažādi sociālie tīkli. Atpazīstamāko tīklu galvgalī atrodas Facebook un Twitter, tomēr daudzi interneta mārketinga speciālisti uzskata, ka tie nebūt nebūs vienīgie un ka viens no potenciāli populārākajiem sociālajiem tīkliem nākotnē varētu būt Foursquare.

Foursquare ir sociālais tīkls, kurš balstīts uz dažādu servisu izmantošanu reālajā laikā un vietā, izmantojot mobilo tālruni. Piemēram, virtuāli reģistrējoties kādā vietā (veikalā, kafejnīcā, sporta centrā, utt.) iespējams uzzināt padomus, kurus atstājuši iepriekšējie apmeklētāji, vai arī pašam tādu atstāt. Tāpat iespējams nonākot sev maz pazīstamā pilsētā vai vietā ātri uzzināt, piemēram, tuvākā pasta, policijas iecirkņa vai degvielas uzpildes stacijas atrašanās vietu. Foursquare ar savu servisu lietotājiem piedāvā arī dažādus izklaides elementus, kurus var arī izmantot ciešāku saišu veidošanai, piemēram, starp klientiem un pakalpojumu sniedzējiem.

"Rīgas tulki" ir pirmais tulkošanas birojs Latvijā, kurš atrodams arī sociālajā tīklā Foursquare, tā sniedzot saviem klientiem papildu iespējas savstarpējā komunikācijā. Sekojiet mums Twitter un uzziniet pirmie par atlaidēm tulkojumiem!
Vairāk par Foursquare:

http://www.parasts.lv/foursquare-nav-tikai-check-in-serviss

http://www.webradar.lv/2010/11/foursquare-socialais-tikls-%E2%80%93-jaunas-iespejas-uznemejiem/

http://www.7guru.lv/news/nozareszinas/article.php?id=72995

 

10
02/2011