Ackuna Bad Translator mašīntulkotāja apmeklētāju skaits jau pārsniedzis 800.000 lietotāju


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Zvērinātu tulku un citi plaša spektra tulkošanas pakalpojumi uz visām pasaules valodām. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!


"Bad Translator mašīntulkojumi ir noderīgi, lai iegūtu vispārēju priekšstatu par to, kas rakstīts svešvalodā. Tomēr automatizēts tulkojums nekad nav īsti precīzs, jo mašīntulkotājs tekstu tulko burtiski (vārds vārdā), kas tulkojamajā valodā bieži rada gramatiski nepareizu, ja ne pilnīgi nesakarīgu atveidojumu. Mēs esam izveidojuši Bad Translator, lai parādītu, cik smieklīgi tulkojumi var rasties izmantojot mašīntulkošanu. Ievadiet jebkuru tekstu angļu valodā, tad noklikšķiniet uz "Tulkot!", lai par to pārliecinātos paši." Tā savā mājas lapā ar savu mašīntulkotāju apmeklētājus iepazīstina šī tiešsaistes rīka izstrādātāji.

Ackuna izstrādātais „mākoņtulkotājs”, izmanto bezmaksas tiešsaistes mašīntulkošanas rīkus, lai iztulkotu tekstu no vienas valodas citās valodās un pēc tam atpakaļ avota valodā. Līdzīgi kā bērnu spēlē „Telefoni", gala rezultāts visbiežāk ir gramatiski nepareizu tulkojumu un muļķību sajaukums.

„Mēs izveidojām Bad Translator, lai parādītu, cik smieklīgi tulkojumi var rasties, izmantojot mašīntulkošanas pakalpojumus", saka Alekss Burans, Bad Translator un Ackuna dibinātājs. „Bieži, tulkojot tekstu tikai vienā valodā, izmantojot mašīntulkotāju, rezultāts var izrādīties pietiekami smieklīgs, taču tulkojot šo pašu tekstu vairākas reizes dažādos valodu pāros, var izveidoties diezgan pārsteidzošs un jautrs rezultāts, ja to salīdzina ar oriģinālu.”


„Mēs izveidojām Bad Translator, lai parādītu, cik smieklīgus tulkojumus var iegūt, izmantojot mašīntulkošanu.”Lai iepazītos ar mašīntulkošanas priekšrocībām un trūkumiem paši, lietotāji var doties uz Bad Translator tīmekļa vietni, lai ievadītu sākotnējo tekstu angļu valodā (maksimāli divsimt piecdesmit rakstu zīmes) un tad izvēlēties tulkojumu skaitu, kuram viņi vēlētos pakļaut ievadīto tekstu. Lai iegūtu rezultātu, vien jānospiež poga "Tulkot!". Pēc tam, kad teksts ir iztulkots noteiktu skaitu reižu, tiek parādīts teksta galīgais "tulkojums", bet lietotājiem tiek piedāvāta iespēja ievietot saņemto rezultātu savā Facebook lapā.

Bad Translator sākotnējā versija kļuva populāra praktiski bez ieguldījumiem reklāmā. Tīmekļa vietnes atpazīstamība pieauga, kad par to plaši sāka rakstīt dažādos blogos. Kopš tā laika apmeklētāju skaits ir tikai audzis. Bad Translator jau ir ieguvis milzīgu sekotāju skaitu savā Facebook lapā. Paredzams, ka pateicoties vairāk nekā 30,000 faniem un atsauksmēm sociālo tīklu lapās, Bad Translator popularitāte pieaugs vēl vairāk.

Bad translator

AVOTS: http://www.prweb.com/releases/2011/7/prweb8663832.htm

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

02
08/2011