Anotāciju tulkošana


Tulkošanas birojs "Rīgas tulki" ar prieku palīdzēs profesionāli iztulkot jūsu kursa darba, maģistra darba, diplomdarba vai zinātniskā darba anotāciju jebkurā Eiropas valodā.

Pavasaris un vasaras sākums, kad jāpabeidz skola vai universitāte, skolniekiem, studentiem, maģistrantiem un doktarantūras beidzējiem bieži vien ir saspringtākais laiks gadā. Lai Jūsu uzmanība varētu tik pievērsta galvenajam - veiksmīgai eksāmenu kārtošanai - piedāvājam veikt jūsu izstrādāto darbu anotāciju tulkošanu angļu, krievu, vācu, spāņu, franču, itāļu, somu, zviedru, poļu, čehu, zviedru, norvēģu u.c. Eiroipas valodās. Tulkot anotāciju var izrādīties gana liels izaicinājums, taču uzticot šo piņķerīgo darbu veikt profesionāļiem jūs ne tikai iegūsit nevainojamu tulkojumu, bet arī ietaupīsiet laiku, kas var izrādīties noderīgs citu, svarīgāku lietu kārtošanai. Turklāt 99% gadījumu anotācijas tulkošana ir lēts un plaši pieejams pakalpojums. Nekavējies, uztici savu tulkojumu "Rīgas tulkiem" - speciālistiem ar ilggadēju tulkošanas pieredzi. 


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727, 67381895 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

18
05/2011