Ārsta zīmes tulkošana

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!


Ārsta zīmes tulkošana var būt vajadzīga ļoti dažādos gadījumos kā pieaugušajiem, tā arī bērniem.

Pieaugušajiem ārsta zīmes tulkošana var būt nepieciešama:
- Darbnespējas gadījumā (kad darba devējam jāpierāda darba nespējas cēlonis un termiņš)
- Veselības stāvokļa apliecināšanas gadījumā (jāapliecina, ka, piemēram, darbinieks ir praktiski vesels)
- Lai piedalītos dzemdībās (ka grutnieci atbalstošā persona nav slimības pārnēsātājs)
- Lai izceļotu uz ārvalstīm vai ieceļotu no tām (pierādot, piemēram, Covid-19 infekcijas neesamību, vakcinēšanos)
u.c. gadījumos.

Bērniem ārsta zīmes tulkošana var būt vajadzīga sekojošos gadījumos:
- Sporta nodarbību un sacensību apmeklēšanai, pierādot audzēkņa veselības stāvokļa atbilstību iespējamajām slodzēm
- Gadījumā, ja slimības dēļ izlaista skola vai citu mācību iestāžu nodarbības
- Lai pierādītu, ka bērns nav slims, piemēram, ceļojot, piedaloties nometnēs
- Lai pierādītu vakcinēšanās fakta esamību, utml.


Iztulkot ārsta zīmi

Iztulkot ārsta zīmi iespējams, ja zīme ir izdota ar parakstu un zīmogu. Piemēram, ja to ir izrakstījis ģimenes ārsts. Ja zīme ir izdota tikai elektroniski, tad pastāv risks, ka tādu dokumentu var nepieņemt, jo tulkošanas procesā tiek apliecināts vienīgi pats tulkojums, nevis tulkojamā dokumenta (ārsta zīmes) īstums.


Pārtulkot ārsta zīmi ar notariālo apliecinājumu

Pārtulkot ārsta zīmi ar notariālo apliecinājumu iespējams iesniedzot ārsta zīmes oriģinālu, jo pie šī dokumenta tulkojums jāšuj klāt un jāapzīmogo. Tulkojumu iespējams veikt angļu, krievu, vācu, franču, spāņu, itāļu, lietuviešu, igauņu, somu, dāņu, norvēģu, poļu un citās valodās. Tulkošana ar notariālo apliecināšanu parasti aizņem 1-2 darba dienas.   
 

arsta zimes tulkosana ar apliecinajumu


AV: apliecinājums apr personas vakcināciju pret Covid-19, koronavīruss, slimība, vīruss, covid19, ārsta izziņa, ārsta zīme, slimnīca, doktorāts, poliklīnka, certificate of vaccination against covid-19 in Latvia, veidlapa, forma, vakcīna, vakcinēts, vakcinēšanās, Veselības ministrija, ārstniecības iestāde, ģimenes ārsts, ārstējošais ārsts, vakcīna, deva, vakcinājijas datums un statuss, ārstniecības persona, Pfizer, J&J, Astra Zeneca, VSIA, Latvijas Republika, form, apliecība, karte, potēšanas pase, dokuments, apliecinājums, tulkojums, tulkošana, iztulkot, translate, apliecināt, apstiprināt, zvērināts notārs, notariāls apliecinājums, notariāls tulkojums, notariāls zīmogs, tulkotāja, tulka apliecinājums. 
 

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!


Jaunākā informācija:

Tieslietu ministrija

@Tieslietas

Tieslietu ministrs @Bordans: “Daudzi no pāriem laulību ceremoniju ir atlikuši uz vasaru, cerot uz ierobežojumu atvieglošanu. No 15. jūnija, uzrādot Zaļo sertifikātu, laulību ceremonijā varēs piedalīties visi, kas atbilst tā prasībām.” AB

Tulkošanas pakalpojumi

 

13
12/2022