Ātra un vienkārša vārdu un rakstzīmju skaitīšana .PDF dokumentos


Jau iepriekš esam rakstījuši par vārdu un rakstzīmju skaitīšanu dažāda tipa dokumentos. Šoreiz vēlamies padalīties ar vēl vienu rīku, ar kuru ātri un ārkārtīgi vienkārši iespējams saskatīt, kā paši programmas izveidotāji raksta - gandrīz visu.

Kādus datņu formātus tad šis rīks spēj apstrādāt? Amplitūda ir visai plaša, pavisam programma tiek galā ar 11 failu tipiem: MS Office: Word (.doc, .rtf), Excel (.xls, .csv),  PowerPoint (.ppt); Open Office:Writer (.odt), Impress (.odp), Calc (.ods), kā arī .html, .xml, .text un .pdf datnēm.

Kā liecina testi, iespējams, rīka uzrādītie rezultāti ne vienmēr būs absolūti precīzi, jo pārbaudot vienu un to pašu failu gan MS Word, gan Count Anything ir vērojamas nelielas nobīdes, taču pats svarīgākais - programma gandrīz acumirklīgi tiek galā ar milzīga apjoma .PDF failiem, kuros ir gan bildes, gan grafiki, gan tabulas. Turklāt programmas lietošana ir ārkārtīgi ērta un vienkārša, jo darbojas pēc drag and drop principa. Programmas logā var pat "ievilkt" veselas mapes ar failiem un veikt vairāku datņu saskaitīšanu vienlaicīgi. Skaidrs ir viens, ka tulkiem un tulkotājiem šāds palīgs ikdienas darbā var būt ļoti noderīgs.Detalizētāk par Count Anything un tā lejupielādēšana - izstrādātāju mājas lapā.

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727, 67381895 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!


Saistītie raksti: Vārdu un rakstzīmju skaitīšana PDF, HTML, XML un CSV dokumentos

 

31
05/2011