Automātiska skaitļu pārveidošana tekstā (angļu valodā)


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Skaitļa vārdi ir viena no vārdšķirām, kuras pārzināšana var palīdzēt nodrošināt precīzākus tulkojumus. Nelielus skaitļus pārvērst no latviešu valodas angļu valodā vairumam angļu valodas pratēju nesagādā nekādas grūtības. Taču, ko iesākt, kad nepieciešams ar vārdu palīdzību tekstā apzīmēt lielus skaitļus, piemēram, tulkojot līgumus? Vai arī ar vārdiem uzrakstīt skaitli, kurš sastāv no 67 cipariem? Par laimi, šos ne visi vienkāršos uzdevumus ir iespējams atrisināt izmantojot metodes, kuras ir precīzas, ātras un pieejamas tīmeklī bez maksas.

skaitļu pārveide vārdos angļu valodā

Interneta vietnē http://www.gregmaclellan.com/php/numbertotext.php ir izstrādāta vienkārša, bet ļoti efektīga sistēma kā jebkuru jums vajadzīgo skaitli pārvērst vārdos ar vienu peles klikšķi. Tāpat iespējams vārdos pārvērst jebkuru decimāldaļskaitli vai skaitli izteikt ASV valūtā. Interesanti, ka izmantojot šo rīku, vārdos iespējams izteikt gandrīz neierobežota apjoma skaitļus.

Piemērs:

1735493936528346132019285410348712730057341562931024518346213403490 => One Unvigintillion Seven Hundred and Thirty-five Vigintillion Four Hundred and Ninety-three Novemdecillion Nine Hundred and Thirty-six Octodecillion Five Hundred and Twenty-eight Septendecillion Three Hundred and Fourty-six Sexdecillion One Hundred and Thirty-two Quindecillion and Nineteen Quattuordecillion Two Hundred and Eighty-five Tredecillion Four Hundred and Ten Duodecillion Three Hundred and Fourty-eight Undecillion Seven Hundred and Twelve Decillion Seven Hundred and Thirty Nonillion and Fifty-seven Octillion Three Hundred and Fourty-one Septillion Five Hundred and Sixty-two Sextillion Nine Hundred and Thirty-one Quintillion and Twenty-four Quadrillion Five Hundred and Eighteen Trillion Three Hundred and Fourty-six Billion Two Hundred and Thirteen Million Four Hundred and Three Thousand Four Hundred and Ninety Dollars.

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

19
01/2012