Dokumentu tulkošana portugāļu valodā (ar notariālu apliecinājumu)


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Kaut gan pati Portugāle ir samērā neliela valsts (92,212 km2), portugāļu valodā visā pasaulē runā ievērojams daudzums cilvēku, un tā ir dzimtā valoda vairāk nekā 220 miljoniem pasaules iedzīvotāju. Tas saistīts ar faktu, ka pirms vairākiem gadsimtiem Portugālei piederēja daudzas kolonijas visdažādākajās pasaules daļās (tostarp Āzijā, Dienvidamerikā un Āfrikā). Šobrīd portugāliešu valodā runā ne tikai pašā Portugālē, bet arī tādās valstīs kā Brazīlija, Mozambika, Austrumtimora, Angola, Kaboverde, Gvineja-Bisava, Santomē un Prinsipi.

Braucot uz šīm gan labi zināmajām, gan arī pavisam eksotiskajām valstīm, tūristiem, studentiem, uzņēmējiem un citiem ceļiniekiem, atbilstoši katras valsts likumdošanai var arī nākties tulkot visdažādākos Latvijā izdotos publiskos dokumentus (piemēram, dzimšanas apliecības, laulību apliecības, izziņas par ģimenes stāvokli, izziņas par nesodāmību, uzņēmuma reģistrācijas apliecības, statūtus, līgumus, sekmju izrakstus, liecības, sertifikātus u.c. oficiālus dokumentus). Parasti šiem dokumentiem nepieciešams nevis vienkārš tulkojums, bet gan tulkojums, kurš ir notariāli apliecināts, t.i., tulkojuma pareizību ar savu parakstu apliecinājis tulkotājs, bet tulkotāja paraksta īstumu savukārt apliecinājis notārs.

Portugāles karogs

Izmaksas šādam pakalpojumam (dokumentu tulkošanai portugāļu valodā + notariāls apliecinājums) ir sākot no 25 EUR par vienu dokumentu, un parasti darbu iespējams paveikt 1-3 darba dienu laikā no oriģināla iesniegšanas brīža. Pakalpojuma cenu ietekmē sekojoši faktori: dokumentu daudzums, dokumentu apjoms un dokumentu sarežģītība. Lai uzzinātu precīzas tulkošanas izmaksas un darba izpildes laiku, dokumentu(-s) būtu nepieciešams ieskenēt un nosūtīt uz e-pastu: info@rigastulki.lv. Parasti atbilde par interesējošajiem jautājumiem tiek sniegta 1 stundas laikā, ja pieprasījums tiek saņemts darbdienā laika posmā no 10:00-17:00.
 Savukārt, ja valstī, uz kuru dodaties, tiek pieprasīta arī dokumentu legalizēšana (apliecinājums, ka dokuments ir īsts un nav viltots) pievienojot apostilu (Apostille), to iespējams izdarīt Latvijas Republikas Ārlietu ministrijas Konsulārajā departamentā (Elizabetes iela 57, Rīga LV-1050; Telefons: (+371) 67 016 364), vai arī vēršoties tulkošanas birojā.

AV: portugāļu valoda, portugāliski, notariāls apliecinājums, apostils, tulkojums, tulkošana.

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

04
12/2013