Drošības datu lapu (DDL) tulkošana


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727, 67381895 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Viens no tehniskā tulkojuma pamatveidiem ir drošības datu lapu (Material Safety Data Sheets vai Product Safety Data Sheets) tulkojums. Drošības datu lapās (DDL) tiek iekļauta informācija par noteikta veida vielu vai produktu īpašībām. Tāpat DDL tiek ietverta informācija attiecībā uz drošības jautājumiem, kā arī fizikālie dati (piemēram, kušanas punkts, vārīšanās punkts, utt.), informācija par vielas kaitīgumu apkārtējai videi un cilvēkiem, pareiza vielas likvidēšanas kārtība, pirmās palīdzības pasākumi, utt. Pārsvarā DDL tiek izmantotas, lai kataloģizētu informāciju par ķīmiskajām vielām un to produktiem. Katrā valstī DDL formāts var nedaudz atšķirties, taču kopumā DDL saturs dažādās valstīs ir līdzīgs.

Tā kā DDL satur ļoti svarīgu informāciju, to tulkošana bieži vien ir sarežģīts un atbildīgs process. Uzticot šo darbu profesionāliem tulkotājiem ar ilggadēju tehnisku tekstu tulkošanas pieredzi, Jūs ne tikai iegūsit nevainojami izpildītu tulkojumu, bet arī lielisku dokumentu noformējumu. Tāpat garantējam, ka tulkojumi vienmēr tiks izdarīti laicīgi, ievērojot saistītās likumdošanas normas, kas attiecas uz DDL tulkošanu, kā arī noteiktos termiņus.
Piezvaniet - 25804727 - un mēs noteikti vienosimies par abpusēji pieņemamu cenu!


Saistītie raksti:

Riska frāzes latviešu valodā


Drošības frāzes latviešu valodā: I daļa

Drošības frāzes latviešu valodā: II daļa

08
06/2011