Izglītības dokumentu notariāli apliecināts tulkojums angļu valodā


Stājoties ārvalstu universitātes un citās mācību iestādēs, jaunajiem studentiem tiek prasīts iesniegt nepieciešamos dokumentus. Parasti tie ir izglītības dokumentu notariāli apliecināts tulkojums angļu valodā. Pie šiem dokuemntiem parasti pieder tādi dokumenti kā atestāts, sekmju izraksts un eksāmenu sertifikātu notariāls tulkojums angļu valodā. Citkārt tās var arī būt skolas liecības, atzīnības raksti, sertifikāti par godalgotām vietām mācību olimpiādēs, raksturojumi u.c. izglītības dokumenti, kam nepieciešami notariāli apliecināts tulkojums angļu valodā.    
 

Izglītības dokumentu notariāli apliecināts tulkojums angļu valodā

Lai varētu pateikt precīzas tulkošanas pakalpojumu izmaksas un izpildes laiku, no sākuma tulkojamie dokumenti jāatsūta uz tulkošanas biroja e-pastu: info@rigastulki.lv, pēc kā būs iespējams vienoties par izmaksām un apliecināšanas termiņu. Jautājumu gaadījumā vai, ja nepieciešama kāda konsultācija, lūgums zvanīt uz tālruni: +371 25904727

Tulkojumu birojs Jums spēs nodrošināt oficiālu tulkojumu un to notariāli apliecināt, lai tas būtu juridiski saistošs. Šādi dokumenti ir svarīgi, tāpēc ir svarīgi nodot tos profesionāļiem, kuriem ir pieredze un atbilstoša pieredze šādus pakalpojumus sniegt.

Ja Jums ir nepieciešams nevis izglītības dokumentu notariāli apliecināts tulkojums angļu valodā, bet kādā citā valodā, tāpat droši saziniet ar tulkošnas biroju, uz jau norādīo e-pastu vai tālruņa numuru. Ja atrodaties ārvalstīs un Jūsu dokumenti ir parakstīti ar e-parakstu (.edoc formātā), pastāv arī iespēja tulkojumu notariālu  apliecināšanu veikt elektronisi (kad tulkojumi tiek apliecināti ar tulkotāja un zvērināta notāra e-parakstiem).

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Tulkojumi uz visām pasaules valodām, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

    

29
04/2024