Kā lietot divus un vairāk Twitter kontus vienlaicīgi?


Lai veiksmīgi organizētu sociālās aktivitātes internetā, ne tikai tulkiem, tulkotājiem un tulkošanas uzņēmumiem, bet jebkura veida elektronisko un citu pakalpojumu sniedzējiem ir svarīgi cilvēkiem sniegt strukturētu informāciju, pēc kuras viņiem radusies nepieciešamība. Bieži vien Twitter sociālajā tīklā ir sastopami gadījumi, kad informācija gluži pretēji tiek pasniegta jauktā veidā, t.i., vienā informācijas kanālā tiek kopā sajauktas tēmas, kuras savā starpā konfliktē. Tādā gadījumā prātīga izvēle būtu šīs dažādās ziņas diversificēt atsevišķos informācijas kanālos - piemēram, izveidot vairākus lietotāja kontus, teiksim, privāto un individuālā komersanta kontu.
Vairākus kontus izvaidot nav sarežģīti, taču problēma ir saistīta ar to, ka pats Twitter nepiedāvā pārvaldīt vairākus kontus vienlaicīgi. Savukārt katru reizi izrakstīties no privātā konta un ierakstīties uzņēmuma vai darba kontā, vai kontā, kas tiek, piemēram, uzturēts angļu valodā, ir praktiski neiespējami, jo tas aizņem pārāk daudz laika. Šai problēmai ir daudz risinājumu. Ir lietotāji, kas izmanto, piemēram, TweetDeck (servisu, kurš piedāvā pārvaldīt Twitter kontu vai vairākus kontus) vai citus Twitter klientus, taču jāatzīst, ka arī lietojot šo servisu pakalpojumus pārslēgšanās no viena konta uz otru vai vēl kādu citu ir pārāk sarežģīta. Tāpēc daudz ērtāk ir nevis apgūt vēl vienu tīmekļa aplikāciju, kura īsti nekalpo izvēlētajam mērķim, bet izmantot daudz vienkāršāku un reizē arī efektīvāku pieeju vairāku Twitter kontu pārvaldīšanā. Viss kas jāizdara ir jāuzinstalē vairāki interneta pārlūki un katrā no tiem jāatver cits Twitter konts.

Reti kuram būs vajadzība pārvaldīt vairāk par trim Twitter kontiem, tāpēc, ja jūsu operētājsistēmas rīkjoslā vai saīsnēs būs pieeja diviem vai vairāk interneta pārlūkiem, problēma būs atrisināta, jo pārslēgties starp atvērtu Mozilla Firefox logu, kurā, piemēram, esat atvēruši sava uzņēmuma Twitter kontu un Chrome vai Internet Explorer logu, kurā atvērts privāts konts vācu valodā, būs daudz ātrāk un ērtāk kaut vai izmantojot labi zināmo atvērto logu pārslēgšanas taustiņu kombināciju (Alt+Tab), nekā to darīt kādā no iepriekš aprakstītajiem veidiem. Ja ir bažas par pārlūku kvalitāti, tad jāatzīmē, ka neskatoties uz dažādajām tendencēm, visi pieminētie pārlūki (bet ir vēl arī citi) darbojas ļoti kvalitatīvi.  


Saistītie raksti: Kā vienlaicīgi darbināt vairākus Skype kontus (privāto un darba)?


15
03/2011