Kur iztulkot sekmju izrakstu?


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Notariāli apliecināti tulkojumi sekmju izrakstiem, diplomiem, atestātiem, apliecībām, izziņām, sertifikātiem un citiem dokumentiem. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Sekmju izrakstu parasti pievieno atestātam (vai diplomam) par vispārējo vidējo izglītību, apliecībai par profesionālo pamatizglītību, atestātam par arodizglītību vai profesionālās kvalifikācijas apliecībai, kā arī citiem oficiāliem dokumentiem, kuri apliecina izglītības saņēmēju zināšanas. Sekmju izrakstā tiek norādīta tāda svarīga informācija kā izglītības saņēmēja vai saņēmējas personas dati, izglītības programma, mācību iestādes nosaukums, apgūtie mācību priekšmeti un informācija par centralizētajiem eksāmeniem, kā arī iegūtajiem sertifikātiem.

atestāta, diploma, sekmju izraksta, sertifikāta tulkojums un notariāls apstirpnājums

Tā kā sekmju izraksti galvenokārt tiek tulkoti, lai skolas beidzējs varētu stāties kādā ārvalstu mācību iestādē, tulkojumam jābūt precīzam, īpaši, ja tas tiek arī notariāli apstiprināts.

Uzticot tulkošanu "Rīgas tulkiem" jūs saņemsit, nevainojami paveiktu tulkojumu un, ja nepieciešams, zvērināts tulkotājs tulkojumu apstiprinās arī pie notāra. Tāpat vajadzības gadījumā palīdzēsim iztulkot arī jūsu liecību, atestātu, diplomu vai sertifikātu par iegūto izglītību, kā arī citus ar izglītības jautājumiem saistītus dokumentus.

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Zvērinātu tulku notariāli apliecināti tulkojumi apliecībām, izziņām, sertifikātiem un citiem dokumentiem. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

28
07/2011