Laulības apliecības tulkošana ar notariālu apliecinājumu

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!


Tulkošanas birojs "Rīgas tulki" ātri un kvalitatīvi veiks jūsu Laulības apliecības tulkošanu ar notariālu apliecinājumu.


Lai tulkojumu varētu notariāli apliecināt, tulkošanas birojā būtu jāiesniedz dokumenta oriģināls, jo apliecināšanas laikā laulības apliecības oriģināls ir jāuzrāda notāram.


Vidējais darba ilgums, lai tulkojumu sagatavotu un notariāli apliecinātu, parasti ir viena līdz divas darba dienas no oriģināla iesniegšanas brīža. Izņēmuma gadījumos dažkārt tulkojumu var veikt steidzamības kārtā un apliecināt nepilnas darba dienas laikā.

Laulības apliecības tulkošana ar notariālu apliecinājumu
 

Tulkojumus iespējams veikt kā no svešvalodām latviešu valodā, tā arī no latviešu valodas svešvalodā. Mūsu tulkošanas birojs piedāvā veikt tulkojumus tādās valodās kā krievu, angļu, dāņu, gruzīnu, lietuviešu, spāņu, norvēģu, itāļu, vācu, igauņu, slovāku, turku, franču, poļu, portugāļu, kā arī citās pasaules valodās. 


Lai uzzinātu precīzas tulkošanas un apliecināšanas izmaksas, kā arī laiku, kādā iespējams veikt tulkojumu, rakstiet uz mūsu e-pastu: info@rigastulki.lv vai zvaniet uz tālruni - 25904727


Ja dokumentam nepieciešama arī legalizācija (Apostille pievienošana), tad varam palīdzēt arī veikt šo procedūru.


Gadījumos, ja atrodaties ārvalstīs un laicīgi vēlaties sākt kārtot tulkošanas formalitātes, droši sūtiet skenēto dokumenta versiju uz e-pastu, lai varam uzsākt laulību apliecības tulkošanu un dokumentu sagatavošanu notariālai apliecināšanai pirms esat ieradušies Latvijā. Tādā veidā varam būtiski ietaupīt Jūsu laika resursus (piemēram, ja Latvijā plānojat pavadīt īsu laika sprīdi, kurā jāpaspēj ātri nokārtot formalitātes). Šādā veidā nereti mūsu klienti saņem notariāli apstiprināto tulkojumu jau tajā pašā dienā, kad ieradušies Latvijā.


Tāpat klientiem varam piedāvāt iztulkot ne tikai pašas laulību apliecības, bet arī citus ar laulībām saistītos dokumentus, piemēram, personu apliecinošus dokumentus, uzturēšanās atļaujas, izziņas par ģimenes stāvokli (kuras apliecina to, ka persona nav laulāta un drīkst precēties), šķiršanās apliecības vai citus šķiršanās dokumentus (atkārtotu laulību gadījumā, ja personai jāapliecina, ka tā vairs neatrodas iepriekšējā laulībā).


Saistībā ar laulību kārtošanas jautājumiem klientiem ir vērts arī laikus zināt, ka ārvalstīs izdotos dokumentus nepieciešams atbilstoši legalizēt, ja tas nepieciešams (ja dokumenti ir izdoti Eiropas Savienības, Eiropas Ekonomiskās zonas dalībvalstīs vai Šveices Konfederācijā, tad apliecinājumi/legalizācija nav nepieciešama). Legalizēšanas (Apostilles pievienošanas) procedūras laikā valsts, kurā dokuments izdots, apliecina, ka dokuments ir īsts un nav viltots.


Laulības apliecības tulkošana ar notariālu apliecinājumu tulkošanas birojā "Rīgas tulki" būs ātra un ērta. Lūdzu, rakstiet (info@rigastulki.lv) vai zvaniet (25904727), lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju, gadījumā, ja jums radušies kādi papildu jautājumi.


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!


Atslēgvārdi: laulības apliecības tulkošana ar notariālu apliecinājumu, laulība, laulības, laulību, apliecība, certificate, tulkošana, tulkojums, iztulkot, tulkot, pārtulkot, latviski, angliski, krieviski, dāniski, spāniski, lietuviski, krieviski, igauniski, poliski, notariāla kopija, noraksts, steidzamība, Latvian, English, Russian, Rīgā, Latvijā, Rīgas centrā, Elizabetes iela, tulkošanas birojs, tulkošanas pakalpojumi, ātri, steidzami, notariāls noraksts, notariāla kopija, steidzamība, notariāls apstiprinājums, tulki, tulks, tulkošana, laulību apliecības tulkošana ar notariālu apstiprinājumu. 
 

17
02/2017