Laulības šķiršanas apliecības tulkošana


"Rīgas tulki" ir profesionāls zvērinātu tulkotāju tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Dokumenti, kurus izdod Latvijas Republikas oficiālās iestādes, tiek sastādīti latviešu valodā. Taču izceļojot uz ārvalstīm šos dokumentus nepieciešams pārtulkot nepieciešamajā valodā un notariāli apstiprināt.

No 2011. gada 1. februāra laulības šķiršanas apliecību iespējams iegūt arī pie notāra. Grozījumi likumdošanā tagad laulātajiem ļauj šķirt savu laulību daudz ātrāk un vienkāršāk nekā līdz šim (tiesas ceļā). Lai šķirtu laulību pie notāra, abiem laulātajiem notāram jāiesniedz iesniegums par laulības šķiršanu. Šādā kārtībā iespējams izbeigt laulību, ja laulātajiem nav domstarpību par mantas sadali, bērnu aizgādnību, saskarsmes tiesībām un uzturlīdzekļiem. Ja tomēr domstarpības abu laulāto vidū pastāv, par laulības šķiršanu jāsniedz pieteikums tiesā. Ja laulātajiem ir bērnu un / vai kopējs īpašums, tad notāram kopā ar iesniegumu arī jāiesniedz savstarpējā vienošanās par šo jautājumu regulējumu. Tā kā vienošanās sevī ietver ļoti daudz svarīgas informācijas, izceļojot uz ārvalstīm var rasties nepieciešamība arī pēc šī dokumenta precīzas tulkošanas.  Pēc iesnieguma iesniegšanas notāram, pieteikumu iesniedzējiem tiek dotas trīsdesmit dienas, kuru laikā tie savu iesniegumu var atsaukt un šķiršanās procesu pārtraukt. Ja tas nenotiek, notārs laulību šķir izsniedzot laulības šķiršanas apliecību un / vai vienošanās par kopīgu nepilngadīgu bērnu aizgādību, saskarsmes tiesībām, bērnu uzturlīdzekļiem un kopīgās mantas sadali, un par šo faktu paziņo likumā noteiktajām iestādēm.

Laulības škiršanas apliecības tulkojums

Ja jūsu rīcībā ir laulības šķiršanas apliecība un / vai vienošanās par kopīgu nepilngadīgu bērnu aizgādību, saskarsmes tiesībām, bērnu uzturlīdzekļiem un kopīgās mantas sadali un jums ir nepieciešams notariāli apstiprināts zvērināta tulkotāja tulkojums, droši vērsieties tulkošanas aģentūrā "Rīgas tulki". Mūsu tulkotājiem ir liela pieredze dažādu juridisku tekstu tulkošanā, tostarp šeit minēto dokumentu tulkošanā. Mūsu tulkojumi ir ne tikai precīzi un kvalitatīvi, bet arī tiek veikti par pieņemamu samaksu. Piezvaniet un mēs ar prieku jums palīdzēsim ne tikai pārtulkot nepieciešamos dokumentus, bet arī tos notariāli apliecināt.

"Rīgas tulki" ir profesionāls zvērinātu tulkotāju tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Saistītie raksti: Notariāli tulkojumi

18
08/2011