Lielizmēra tulkojumu pārsūtīšana neizmantojot e-pastu


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Nereti tulkotāji sastopas ar situācijām, kad klientiem nepieciešams pārsūtīt tādus failus, kuru izmēri ir tik lieli, ka to nevar izdarīt ar vienkārša e-pasta palīdzību. Lielākie pielikumu izmēri, kurus noteikuši e-pasta nodrošinātāji, parasti svārstās 20 - 30 MB robežās. Bet ko darīt, ja nosūtāmais fails ir lielāks?

Šai situācijai var būt dažādi risinājumi. Ja darbs ar liela apjoma failiem ir regulāra parādība, noteikti var palīdzēt  dažādi FTP risinājumi. Taču, ja lielizmēra datnes jāsūta neregulāri vai reti, vislabāk šo problēmu būs risināt izmantojot bezmaksas interneta servisus.

Viens no zināmākajiem pakalpojumu sniedzējiem tirgū ir Streamfile, ar kura palīdzību klientiem un sadarbības partneriem ātri un ērti varēs nosūtīt tulkojumus un cita veida darbus līdz pat 150 MB apmērā. Turklāt šis pakalpojums ir ārkārtīgi vienkārši lietojams. Viss, ko nepieciešams izdarīt ir:

1) Ievadīt saņēmēja vai saņēmēju e-pasta adresi vai adreses (atdalot ar komatiem);
2) Pievienot nosūtāmo failu vai failus (iespējams vienlaicīgi pievienot un sūtīt vairākus failus);
3) Un jāpiespiež poga "Stream Now" (Sākt pārsūtīšanu).

Pēc šo darbību izpildīšanas saņēmējs saņems savā e-pastā saiti, uz kuras uzklikšķinot varēs sākt iztulkotā faila lejuplādēšanu.
Nosūtītais fails lejupielādei būs pieejams 24 stundas un to būs iespējams lejupielādēt 20 reizes.
Jāatzīmē, ka saņēmējs saiti ar iespēju lejupielādēt failu saņems tiklīdz būs nospiesta pārsūtīšanas poga, jo faila nosūtīšana / lejuplādēšana praktiski notiek vienlaicīgi, citiem vārdiem sakot saņēmējam nav jāgaida kamēr uz servera tiek augšupielādēts viss fails, bet viņš var sākt lejupielādi jau līdztekus augšupielādei.
Protams, lielizmēra tulkojumu nodošana klienta pārziņā var notikt arī klātienē izmantojot USB atmiņas moduļus, CD vai DVD diskus, tomēr tāda veida informācijas nodošanas veidam ir būtiski trūkumi - kā galvenais var tikt minēts laika resursu lieks patēriņš. Izmantojot Streamlife un tamlīdzīgus servisus, tulkojumu nodošana pasūtītāja pārziņā ir ērta, ātra un arī ieekonomē ne tikai laiku, bet arī līdzekļus.

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!


22
07/2011