Medicīnas un farmācijas tekstu tulkojumi


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Medicīnas tekstu tulkošana ir viena no sarežģītākajām tulkošanas pakalpojumu nozarēm, jo tulkotājiem par savu darbu jāuzņemas ļoti augsta atbildības pakāpe. Speciālistam, kas strādā ar medicīnas tekstiem, ir jābūt ne tikai apveltītam ar ļoti labām valodu zināšanām, bet arī jāorientējas konkrētajā medicīnas nozarē, kurā teksta tulkojums veicams. Tulkošanas biroja "Rīgas tulki" rīcībā ir ne tikai atbilstošas kvalifikācijas tulkotāji, kas profesionāli veiks medicīnas un farmācijas tekstu tulkojumus, bet arī ilggadēja pieredze darbā ar īpaši sarežģītiem tekstiem.

Vēršoties pie mums jūs varat būt pārliecināti, ka zāļu, farmācijas, medikamentu, fitopreperātu, pārtikas piedevu, medicīnas izstrādājumu, medicīnas preču, uztura bagātinātāju, slimnieku kopšanas piederumu, higiēnas preču, ārstniecības līdzekļu, medicīniskās kosmētikas, vakcinācijas, homeopātisko līdzekļu, ādas kopšanas līdzekļu, medicīnas iekārtu un materiālu, kā arī citu ar medicīnas sfēru saistītu tekstu tulkojumi tiks izpildīti profesionāli un norunātajos termiņos.

Medicīnas tekstu tulkošana

Tāpat piedāvājam veikt plaša spektra medicīniskās dokumentācijas tulkojumus (izziņas, izraksti no slimības vēstures, atzinumi, slēdzieni, analīžu rezultāti, pētījumi, sertifikāti, instrukcijas, apraksti, apskati, katalogi, prezentācijas, zinātniskie raksti, mācību materiāli, referāti, zinātniskie darbi, rokasgrāmatas, interneta vietnes un mājas lapas, programmatūra), kā arī tekstu lokalizāciju (jeb adoptāciju vietējiem apstākļiem) visās Eiropas valodās.

Zvaniet mums - Tel. 25904727, 67381895 -  un mēs Jums ar prieku palīdzēsim iztulkot pat vissarežģītākos dokumentus.

"Rīgas tulki" ir profesionāls zvērinātu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

05
10/2011