Notariāli tulkojumi


"Rīgas tulki" ir profesionāls zvērinātu tulkotāju tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Notariāli tulkojumi ir viens no juridiskā tulkojuma paveidiem. Parasti notariāli tiek apstiprināti līgumu, laulības apliecību, dzimšanas apliecību, sertifikātu, izziņu, bērna izceļošanas atļauju, diplomu, sekmju izrakstu, atzinumu un citu oficiāli izdotu dokumentu tulkojumi. Mūsu tulkošanas birojs par pieejamām cenām nodrošina kvalitatīvus tulkojumus, kā arī veic šo tulkojumu notariālu apstiprināšanu. Atkarībā no klienta vēlmēm un noslogotības tulkojumus pie notāra iespējams apstiprināt pat vienas dienas laikā.

Lai dokumentu varētu apstiprināt pie notāra, to nepieciešams atgādāt pie mums uz biroju, jo notārs ir tiesīgs apliecināt tikai tāda dokumenta tulkojumu, kuru tulkotājs tam uzrādījis klātienē. Līdztekus tulkojumam ar notariālo apliecinājumu iespējams arī nodrošināt tulkojamā dokumenta notariāli apstiprinātas kopijas izveidošanu.Tāpat Jūs varat droši vērsties mūsu tulkošanas birojā, ja tulkojumu nav nepieciešams notariāli apliecināt, bet iegūt tikai tulkotāja apliecinājumu, t.i., uz dokumenta nepieciešams tikai tulkotāja paraksts un zīmogs (tas gan ārvalstīs nebūs juridiski saistošs, bet var noderēt izmatošanai atsevišķās Latvijas iestādēs - par to gan vispirms jāinteresējas Jūs interesējošā iestādē).

Jāatzīmē arī tas, ka mūsu zvērinātie tulkotāji, palīdzēs Jums iztulkot nepieciešamos dokumentus ne tikai latviešu, krievu, angļu vai vācu valodās, bet ikvienā Eiropas valodā.

Piezvaniet un Jūs nepieciešamo tulkojumu saņemsiet ātri, ērti un par pieņemamu samaksu.

"Rīgas tulki" ir zvērinātu tulkotāju birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

25
07/2011