OmmWriter - bezmaksas teksta redaktors radošiem cilvēkiem


"OmmWriter ir pazemīgs mēģinājums atgūt to, ko mūsdienās cilvēkiem atņēmušas tehnoloģijas - mūsu spēju koncentrēties. Tas ir vienkāršs teksta apstrādes rīks, kura galvenais uzdevums rakstīšanu atkal padarīt par priekpilnu pieredzi," savā interneta vietnē raksta OmmWriter veidotāji. 10 minūtes ir pietiekams laiks, lai pārliecinātos, ka augstāk minētais pilnībā atbilst patiesībai.

OmmWriter var lepoties ar askētisku un ļoti izsmalcinātu dizainu, turklāt ārējais veidols pilnā mērā atbilst vienkāršajai un intuitīvi viegli uztveramajai funkcionalitātei. Citiem vārdiem sakot, programmā nav nekā lieka, kas varētu rakstītāja uzmanību novērst no paša galvenā - rakstīšanas. Ja OmmWriter ir jāsalīdzina ar tādiem klasiskiem teksta redaktoriem kā MS Word, tad to gandrīz nav iespējams izdarīt, jo abi viens no otra atšķiras kā diena pret nakti. OmmWriter nav nekā no MS Word pārbagāto funkciju klāsta un tas arī ir galvenais tā trumpis.
 

Introducing OmmWriter Dāna from herraizsoto&co on Vimeo.

Ja ikdienā nodarbojaties ar scenāriju rakstīšanu, blogošanu, žurnālistiku, tulkošanu, rediģēšanu, reklāmas tekstu veidošanu vai vienkārši jums baudu sagādā rakstīšana, OmmWriter varētu būt radīts tieši jums.

Programmu iespējams lejupielādēt bez maksas gan PC gan MAC lietotāji. Minimālās rekomendētās datora veiktspējas prasības ir Windows XP SP2, Vista, 7, Pentium 4, 1GHz, 1GB RAM. Teksta failus iespējams saglabāt divos formātos - TXT un OMM.


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!  

01
04/2011