PDF dokumentu sadalīšana atsevišķos failos


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Zvērinātu tulku un citi plaša spektra tulkošanas pakalpojumi visās pasaules valodās. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

PDF failus ir ērti lietot, lai aplūkotu to saturu. Tomēr nereti gadās nepieciešamība pēc PDF dokumentu rediģēšanas, piemēram, lielas PDF datnes sadalīšanas mazākos failos. Kā rīkoties, ja jūsu rīcībā nav piemērotas programmatūras, taču dokuments jāsadala mazākās teksta vienībās (piemēram, atdalot vienu nodaļu no otras)?

Par laimi internetā ir pieejami dažādi bezmaksas servisi, kuri jums palīdzēs atrisināt augstāk aprakstīto problēmu. Ja gadījumā steidzami veicams liela apjoma tulkojums un tas jāsadala mazāka apjoma dokumentos, lai tos varētu nosūtīt vairākiem tulkotājiem, viss, ko nepieciešams izdarīt, ir, atvērt interneta vietnes adresi http://www.splitpdfonline.com/.

Splitpdfonline lietotājsaskarne ir ļoti vienkārša un intuitīvi viegli uztverama. Vispirms lietotājam apstrādājamo failu (piemēram, tulkojumu vai kādu citu liela apjoma dokumentu) nepieciešams augšupielādēt. Tad jānorāda lappuses, no kuras līdz kurai nepieciešams dokumentu sadalīt (ja, piemēram, pirmajā ailītē ievadīsiet 5 bet otrajā 7, tad jūsu pārlūks piedāvās lejupielādēt failu, kurš satur 3 atdalītas dokumenta lappuses - piekto, sesto un septīto); savukārt, ja, piemēram, tulkojamais teksts satur 20 lappuses un vēlaties to sadalīt 2 vienādās daļās, tad vienā ailītē ierakstiet 1-10, bet nākamā 10-20 un lejupielādējiet abus sadalītā dokumenta failus. Lai uzsāktu dokumenta sadalīšanu, piespiediet pogu "Split!" (Sadalīt). Kā jau minēts, interneta pārlūks jums piedāvās lejupielādēt sadalītā teksta vienību (failu) vai vienības (vairākus failus).

PDF (piemēram, tulkojuma) sadalīšana mazākās teksta vienībās

Maksimālais faila izmērs, kuru var augšupielādēt sadalīšanai mazāk izmēra datnēs ir 10 MB. Jāatzīmē, ka PDF failiem tas ir gana liels izmērs, kas sevī var ietvert līdz par 180 lpp. teksta, kurš bagātīgi ilustrēts ar bildēm, grafikiem, tabulām, un citiem grafiskajiem elementiem.

Saistītie raksti:

Vairāku PDF failu apvienošana vienā dokumentā

Ātra un vienkārša vārdu un rakstzīmju skaitīšana PDF dokumentos

Zamzar - universāls failu konvertētājs

Attēlu, dokumentu un mājas lapu pārveidošana PDF formātā

Kā pārveidot .pdf par .doc?

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Zvērinātu tulku un citi plaša spektra tulkošanas pakalpojumi visās pasaules valodās. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

08
08/2011