Pilnvaras tulkošana


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Pilnvaras tulkošana un notariāla apliecināšana


Galvenie pilvaru tipi saskaņā ar LR Civillikuma 18. nodaļu ir speciālpilnvaras, universālpilnvarass un ģenerālpilnvaras. Pilnvara ir oficiāli apstiprinātas kādas personas vai organizācijas tiesības, kas iekļautas konkrētā dokumentā, rīkoties saskaņā ar pilnvarotāja vēlmēm. Pilnvaru parasti iespējams iegūt pie notāra. Tāpat pilnvarošanas aktu iespējams noformēt pilnvarojuma līguma vai prokūras formā.  Lai kādu pilnvarošanas formu iesaistītās puses arī neizvēlētos, vienmēr bez izņēmuma tas ir nopietns, juridiskas saistības uzliekošs dokuments, kura precizitātei var būt izšķiroša loma. Neskatoties uz to vai pilnvara tiek izsniegta pilnvaras ņēmējam automašīnas lietošanas vajadzībām vai mantojuma lietu kārtošanai, tā vienmēr satur būtisku informāciju par piešķirto/saņemto tiesību raksturu. Ja dokuments izsniegts Latvijā, bet nepieciešams izmantošanai ārvalstīs (vai otrādi), tad pilnvarai jābūt arī tulkotai un tulkojumam notariāli apstiprinātam.


Pilnvaras tulkošana

Mūsu tulkošanas birojs veic ne tikai tulkojumus angļu, krievu, vācu, spāņu, lietuviešu, igauņu un citās Eiropas valodās, bet arī piedāvā tulkojumus notariāli apliecināt pie zvērināta notāra. Tulkojumu kvalitāti varam garantēt gan pateicoties mūsu uzņēmuma ievērojamajai pieredzei tulkošanas jomā, gan arī tāpēc, ka tulkojumus veic profesionāli, atbilstoši izglītoti tulki ar nepieciešamo kvalifikāciju. Tāpat garantējam, ka jūsu tulkojumi tiks paveikti laikus noteiktajā termiņā.

Piezvaniet mums - 25904727! - un mēs ar prieku palīdzēsim jums iztulkot ne tikai pilnvaras, prokūras, pilnvarojuma līgumus, bet arī citus juridiskus tekstus.

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!


Atslēgbirkas: iztulkot pilnvaru, pilnvaras tulkošana, tulkot pilnvaru, pilnavras tulkojums, pilnvaras tulkojums krievu valodā, angļu valodā, latviešu valodā, lietuviešu valodā, igauņu valodā, spāņu valodā, franču valodā, itāļu valodā, vācu valodā, apliecināts tulkojums, tulkojums ar tulka parakstu un zvērināta notāra zīmogu, profesionāls tulkojums, tulkojums, kurš derīgs ārzemēs jeb ārvalstīs, juridisks tulkojums, tulkojumu birojs, tulkošanas pakalpojumi.

02
09/2011