Rokasgrāmatu tulkošana


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727, 67381895 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Tehnisko tulkojumu spektrs mēdz būt visai plašs - sākot no drošības daru lapām (DLL) un beidzot ar lietošanas instrukcijām putekļu sūcējiem. Tomēr tiem visiem ir dažas līdzīgas iezīmes, kuras tos vieno. Proti, tehnisks teksts, kas jātulko, nereti ir sarakstīts specifiskā valodā, kurā dominē īpaši apzīmējumi, saīsinājumi, neierasts izteiksmes stils un pats galvenais - konkrētajai nozarei piemītošie termini. Uzkrājot arvien lielāku un ievērojamāku pieredzi tehnisko tulkojumu veikšanā, tulkotājs vēl tikai iepazīstoties ar tekstu jau spēj atpazīt raksturīgākās šādu tekstu iezīmes un zina kā precīzi un atbilstoši iztulkot pat visproblemātiskākās tulkojuma vietas.Rokasgrāmatu, dažādu instrukciju, specifikāciju, dokumentāciju, lietošanas pamācību un tamlīdzīgu tekstu tulkošana ir mūsu darbinieku ikdiena, tāpēc uzticot tulkojumu "Rīgas tulkiem", jūs varat būt pārliecināti, ka tulkojums tiks izpildīts precīzi, atbildīgi un noteiktajā termiņā. Lūdzu, sazinieties ar mums un mēs noteikti atradīsim risinājumu jūsu problēmai.

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkošanas pakalpojumu sniedzējs. Zvērinātu tulku un citi plaša spektra tulkošanas pakalpojumi visās pasaules valodās. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Saistītie raksti: Drošības datu lapu (DDL) tulkošana

10
06/2011