Skolas dokumentu tulkošana

Skolas dokumentu tulkošana

Skolas dokumentu tulkošana, notariāla tulkojumu apliecināšana, kā arī dokumentu legalizēšana ar Apostille nereti ir mācību iestāžu pamata prasība uzņemot jaunos audzēkņus savās rindās.


Neskatoties uz to, vai tās ir internātskolas, koledžas, mūzikas, mākslas vai sporta skolas, neklātienes un vakara (maiņu) vidusskolas, profesionālās vai arodizglītības iestādes, speciālās izglītības iestādes, vispārizglītojošās sākumskolas, pamatskolas vidusskolas, ģimnāzijas vai augstskolas, to audzēkņiem tiek pieprasīti iepriekšējo mācību iestāžu dokumenti.


Parasti šie dokumenti ir liecības, sekmju izraksti, sertifikāti, diplomi, atestāti, apliecinājumi, rekomendācijas vēstules, raksturojumi, goda raksti un citi mācību statusu apliecinoši dokumenti. Šo minēto vai jebkuru citu skolas dokumentu tulkošana nepieciešama, lai jaunajā mācību iestādē pierādītu potenciālā skolnieka vai studenta sekmju un prasmju līmeni, kā arī novērtētu to atbilstību konkrētā mācību kursa vai izglītības iestādes prasībām.


Skolas dokumentu tulkošana un tulkojumu notariāla apliecināšana parasti aizņem 1-3 darba dienas no oriģinālu iesniegšanas brīža. Ja nepieciešama arī legalizēšana ar Apostille, tad tas var vēl papildus prasīt 2 darba dienas. Kopējais dokumentu kārtošanas ilgums gandrīz nekad nepārsniedz nedēļu no oriģinālu iesniegšanas brīža.
 

Lai iegūtu skolas dokumentu notariālu tulkojumu:


1) Sazinieties ar tulkošanas biroju, lai noskaidrotu precīzas pasūtījuma izmaksas un darba izpildes termiņus
(+371 25904727);


2) Iesniedziet tulkojamos dokumentus tulkošanas birojā (vai iesūtiet to oriģinālus pa pastu);


3) Saņemiet gatavos skolas dokumentus, kuri būs pilnībā sagatavoti un derīgi iesniegšanai ārvalstu mācību iestādē.
 

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas! 

 

Skolas dokumentu tulkošana

AV: skolas dokumentu tulkošana, ārvalstu, ārzemju, ārzemes, augstskola, koledža, mācību iestāde, skola, certified, zvērināts notārs, zvērināts tulkotājs, sertificēts tulkotājs, ar tulkotāja parakstu, legalizēt ar Apostille, apostils, aposilu, kur, kā, kādā veidā, Rīgā, centrā, Elizabetes iela 75, Vērmanes dārzs, Merķeļa iela, Barona, iela, Tērbatas iela, Brīvības iela, Čaka iela, steidzami, ātrāk, ASV, ES, Latvija, Krievija, perevod, treanslation certified, certify, iestāties, prasības, eksāmeni, pielīdzināšana, kas ir derīgs, valid, oficiāls, sertificēts, notarizēts, notarized, legalized, legal, legally, juridisks tulkojums, derīgs tulkojums, apliecināts tulkojums, apstiprināts tulkojums, zvērināts tulkojums, mācības mācīšanās skola, priekšmeti, mācību, studijas, students, bakalaurs, maģistrs, profesionālā izglītība.

22
02/2019