Steidzami notariāli tulkojumi


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!


Steidzami notariāli tulkojumi
ir tādi tulkojumi, kuri parasti jāpaveic nepilnas dienas laikā vai ilgākais 1 pilnas darba dienas laikā. Lai šādu tulkojumu paveiktu, ir nepieciešama operatīva rīcība. Svarīgākais šādā situācijā ir tulkotājam pēc iespējas ātrāk nogādāt tulkojamo un apliecināmo dokumentu oriģinālus vai vismaz kā minimums pa e-pastu jānosūta dokumentu skenētās versijas, jo ar tām tulkotāji jau var sākt strādāt, kamēr uz biroju tiek nogādāti dokumenti papīra formā.

Steidzami notariali tulkojumi

Tas, cik īsā laikā tulkojums var tikt paveikts, galvenokārt ir atkarīgs no sekojošiem faktoriem:

1) No dokumenta apjoma - Ja dokuments būs pārāk apjomīgs, tad 1 darba dienas laikā steidzamības kārtā ar to nebūs iespējams tikt galā.

2) No valodu pāra - Ja būs nepieciešams tulkojums no/uz kādu eksotisku vai Latvijai netipisku valodu, arī tad šādos gadījumos tulkošana var aizņemt vairākas dienas.

3) No termiņa - Ir jāņem vērā, ka termiņi ir jāsaskaņo ne tikai ar tulkotāju, bet arī ar notāru biroju, kur tulkojumi tiek apliecināti. Ja notārs vai notāre konkrētajā dienā kādu apstākļu dēļ nestrādā vai konkrētajā brīdī biroja darba laiks izrādās neparocīgs (piemēram, ir pašas darba dienas beigas), tad arī šādos gadījumos ļoti steidzamus tulkojumus apliecināt būs ļoti sarežģīti vai pat neiespējami. Līdz ar to iespējamība noteikta tipa dokumentus sagatavot apliecināšanai, un tulkojumus notariāli apstiprināt nākamajā dienā, ir krietni augstāka. Pie šī punkta arī jāņem vērā, ka notāri apmeklētājus nepieņem brīvdienās, tādēļ steidzamu dokumentu apliecināšanu iespējams veikt tikai darba dienās.

Ja šie visi 3 faktori ir labvēlīgi, dažkārt steidzami notariāli tulkojumi ir sagatavojami dažu stundu laikā.

Jebkurā gadījumā ir vērts piezvanīt uz tulkošanas biroju "Rīgas tulki", lai noskaidrotu īsāko iespējamo termiņu, kādā Jūsu dokumentus būtu iespējams iztulkot un notariāli apliecināt steidzamības kārtā. Mēs ar prieku uzklausīsim Jūs un mēģināsim piedāvāt pašu ātrāko risinājumu Jūsu problēmai un paveikt darbus pēc iespējas īsākā laikā.

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

03
09/2014