Teksta tulkošana


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Tulkošanas aģentūra "Rīgas tulki" piedāvā plaša spektra tulkošanas pakalpojumus, tostarp sekojošu tekstu tulkošanu: līgumu, izrakstu, apliecinājumu, apliecību, izrakstu, izziņu un citu juridisku tekstu tulkojumus. Tāpat piedāvājam arī citus ar tekstiem saistītus pakalpojumus - rediģēšanu, korektūru, pārrakstīšanu, notariālu apliecināšanu, u.c.

Valodas no/uz kurām iespējams veikt teksta tulkošanu


Mūsu tulkošanas birojs piedāvā veikt tulkojumus vairāk nekā 30 valodās. Līdztekus populārākajām darba valodām (angļu, krievu, vācu, franču, spāņu, itāļu, igauņu, lietuviešu) veicam tulkojumus arī citās Eiropas Savienības un ārpus tās robežām lietotās valodās. Tulkojumu kvalitāte tiek nodrošināta ne tikai tāpēc, ka tulki un tulkotāji ir ieguvuši atbilstošu izglītību savā specialitātē, bet arī pateicoties tam, ka tulkojumus veic speciālisti, kuriem teksta mērķa valoda ir arī dzimtā valoda.

Tekstu tulkošana

Tekstu tulkošanas cenas


Teksta tulkošanas cenas ir atkarīgas no vairākiem svarīgiem faktoriem. Pirmkārt, ir jāņem vērā tulkojamā teksta valodas pāris (piemēram, latviešu-angļu). Jo biežāk sastopams valodas pāris, jo lētākas tulkošanas izmaksas, un pretēji - jo retāk sastopams jeb eksotiskāks valodas pāris, jo izmaksas dārgākas. Cenas par vienas lappuses (1800 zīmes ar atstarpēm) tulkošanu var svārstīties amplitūdā no 3,5 - 20 LVL par lappusi. Otrkārt, tulkošanas cenu var ietekmēt teksta sarežģītības pakāpe. Parasti paaugstināti tarifi par sarežģītākiem, tekstiem netiek piemēroti, tomēr ar šādu varbūtību dažkārt ir jārēķinās, ja tomēr izrādās, ka teksts ir neparasti komplicēts. Treškārt, tulkošanas cenas var ietekmēt arī steidzamība kādā tulkojums jāveic. Ja tulkojums izpildāms ļoti steidzami, dažkārt tas var sadārdzināt tulkošanas izmaksas.

Tekstu tulkošanas termiņi


Vidēji viens tulkotājs dienā spēj iztulkot 5 - 8 lappuses. Ja pasūtījums tiek veikts ņemot vērā šo tempu, un tekstu tulkošanas termiņš tiek tam pieskaņots, tulkojumu iespējams veikt normālā darba režīmā. Tomēr, ja pēc klienta lūguma iztulkot tekstu nepieciešams ātrāk, mūsu tulkošanas aģentūra ar prieku palīdzēs veikt tulkojumu arī paātrinātā tempā. Elastīga pieeja iespējama arī, kad nepieciešams tulkot tekstu un to notariāli apliecināt (atsevišķos gadījumos to iespējams izdarīt pat vienas dienas (!) laikā).

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

 

22
11/2011