Tildes tulkotājs (Tilde Translator) tagad pieejams arī Android lietotājiem


Sabiedrība "Tilde" pavisam īsā laikā laidusi klajā divus nozīmīgus produktus. Šā gada martā pie lietotājiem nonāca Tildes Birojs 2011, bet pagājušajā nedēļā īsi pirms Līgo svētkiem - Tildes tulkotājs, kas lietojams mobilajās ierīcēs, kuras darbojas uz Android operētājsistēmas bāzes.

Tildes tulkotājs (Tilde Translator) ir pavisam vienkārša aplikācija, kuras pamatfunkcijas ļoti līdzinās tiešsaistes versijai, kas pieejama gan stacionāro, gan portatīvo datoru lietotājiem. Arī mobilā tulkotāja versija ir darbināma tikai tad, kad ir nodrošināts interneta pieslēgums. Tāpat sakrīt pieejamie valodu pāri, kuri ir identiski: tulkot vārdus un frāzes iespējams no latviešu uz angļu valodu, no angļu uz latviešu valodu un no latviešu uz krievu valodu. Arī lietojumprogrammas saskarne pieejama gan angļu, gan latviešu valodās.Mobilā aplikācija atšķiras ar to, ka tiek saglabāta iepriekšējo tulkojumu vēsture, kuru var aplūkot arī tad, kad telefonam atslēgts internets. Lielisks jauninājums ir transliterācijas iespēja - ja tālrunī, kuru lietojat, nav pieejamas garumzīmes vai mīkstinājumzīmes, tad, izmantojot šo funkciju, jūsu "ch" tiks pārveidots par "č", bet "uu" par "ū".Kopumā jaunais Tildes produkts ir ērts, vienkāršs un var lieti noderēt, kad, piemēram, steidzami jātiek pie kāda termina tulkojuma atrodoties ārpus biroja.

CITA INFORMĀCIJA:

Versija: 1.0

Darbojas: uz Android 1.1 un jaunākām versijām

Lejupielādētāju skaits: 50-100

Izmērs: 213k

Cena: bezmaksas

SAISTĪTIE RAKSTI:

Tildes Biroja 2011 apskats

Intervija ar Sabiedrības „Tilde” Biznesa attīstības direktori Indru Sāmīti par aktualitātēm Latvijas tulkošanas nozarē


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

27
06/2011