Tulkojuma apstiprināšana ar zvērināta tulkotāja parakstu


Zvērināta tulkotāja paraksts un zīmogs. "Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Plaša spektra tulkošanas pakalpojumi visās pasaules valodās. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!


Kādos gadījumos tulkojumu nepieciešams apliecināt?

Tulkojumus parasti apliecina divos gadījumos, - kad to pieprasa oficiāla iestāde, vai tad, ja tulkojuma pasūtītājs vēlas nodrošināties pret nevēlamām juridiskām sekām. Parasti tādās reizēs tiek veikti notariāli apliecināti tulkojumi. Taču dažkārt, ja iestāde, kurā jāiesniedz dokuments to pieļauj, kā arī, lai ekonomētu līdzekļus, tulkojums var arī netikt apliecināts notariāli, - tā pareizību tulkotājs var apliecināt iztulkoto dokumentu apstiprinot ar savu parakstu un zīmogu.

Tulkojuma apstiprināšana ar zvērināt tulkotāja parakstu un zīmogu

Kur iegūt apliecinājumu ar tulkotāja parakstu?


Tulkošanas birojs "Rīgas tulki" piedāvā veikt ne tikai visa veida rakstiskus tulkojumus Jums nepieciešamajās valodās, bet arī tos apliecināt gan notariāli, gan arī izmantojot zvērinātu tulku apliecinājumus, tulkojumus apstiprinot ar parakstu un zīmogu. Tulkojot dokumentus mūsu tulkošanas aģentūrā Jūs būsit droši ne tikai par tulkojumu kvalitāti, bet arī par iespējamajām juridiskajām sekām. Tāpat varam garantēt, ka tulkojumus veiksim konfidenciāli, droši un noteiktajos termiņos. Piezvaniet, lai noskaidrotu atbildes uz Jums interesējošiem jautājumiem, mēs ar prieku Jums atbildēsim.

Saistītie raksti: Notariāli tulkojumi

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Zvērinātu tulku un citi plaša spektra tulkošanas pakalpojumi visās pasaules valodās. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

05
08/2011