Tulkojumi internetā


Tulkošanas biroja "Rīgas tulki" līdzšinējā pieredze liecina, ka līdz pat 80% tulkojumu iespējams veikt, izmantojot jaunākās sakaru tehnoloģijas, un bieži vien pasūtītājam ar izpildītāju nav nemaz jātiekas klātienē. Tādējādi tulkošanas darbu veicējam un klientam iespējams ietaupīt gan finanšu līdzekļus, gan laika resursus.

Biežāk uzdotie jautājumi saistībā ar šāda tipa tulkojumiem ir: "Vai tas var negatīvi ietekmēt tulkojuma kvalitāti?" un "Kādā veidā notiek on-line jeb tiešsaistes tulkošanas pakalpojumu sniegšana?" 

Atbildes uz šiem jautājumiem ir vienkāršas. Pirmkārt, kvalitāti šāda tulkojumu organizēšana neietekmē nemaz, jo cenā ir iekļauti korektora pakalpojumi, un, ja klients uzskata par vajadzīgu, tad tulkojums tiek uzlabots, ja pēc tā radusies vajadzība. Tikai pēc tam, kad tulkojums ir pilnībā akceptēts no pasūtītāja puses, tulkojuma izpildītājs sastāda un nosūta rēķinu par paveiktajiem pakalpojumiem.

Otrkārt, arī pati tulkošanas pakalpojumu izpildes uzbūve nebūt nav sarežģīta. Tulkošanas pasūtījuma izpildes posmi ir sekojoši: 1. Klients sazinās ar tulkošanas biroju pa e-pastu vai tālruni. 2. Klientu konsultants bez maksas konsultē pasūtītāju, un abi savstarpēji vienojas par tulkojumu izpildes nosacījumiem 3. Tulkošanas birojam tiek nosūtīts tulkojamais teksts 4. Teksts tiek iztulkots un nosūtīts apstiprināšanai klientam. Ja nepieciešams, tiek veikta arī korektūra. 5. Pēc pilnīgas tulkojuma apstiprināšanas pasūtījuma izpildītājas sastāda un nosūta pasūtītājam rēķinu.

Jāpiezīmē, ka ir atsevišķi gadījumi, kad tikšanās klātienē ir obligāta un tulkojumu ir iespējams uzsākti tikai pēc oriģinālu dokumentu saņemšanas. Tas, piemēram, nepieciešams, kad veicami notariāli apstiprināmi tulkojumi, jo notārs ir tiesīgs apstiprināt tikai tādu dokumentu tulkojumus, kuru oriģinālus tulkotājs tam uzrādījis personīgi klātienē. Tāpat pasūtītājam būs jāierodas personīgi tulkošanas birojā, ja iesniedzamie dokumenti, kurus nepieciešams tulkot, ir pieejami tikai drukātā veidā. Tiesa, otrajā gadījumā pastāv arī papildu alternatīvas - piemēram, dokumentu ieskanēšana vai nosūtīšana pa pastu.

Kopumā ņemot - nodrošināt tulkošanas pakalpojumus, izmantojot jaunākās 21. gadsimta tehnoloģijas, ir ne tikai ātrāk un ērtāk, bet arī daudz lētāk. Tulkošanas birojs "Rīgas tulki" ar prieku Jums palīdzēs risināt visus jautājumus, kuri būs saistīti ar tulkojumiem. Nekavējieties, piezvaniet, mēs noteikti atradīsim Jūsu problēmai vispiemērotāko risinājumu.


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727, 67381895 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

25
05/2011