Tulkojumi no krievu valodas


TULKOŠANAS PAKALPOJUMI

Profesionāli tulkojumi no krievu valodas latviešu valodā.

Tulkošanas birojs "Rīgas tulki" piedāvā veikt kvalitatīvus tulkojumus no krievu valodas latviešu valodā sekojošās nozarēs un kategorijās:

  • Oficiālu dokumentu tulkošana (pases, apliecības, sertifikāti, pilnvaras, utml. dokumenti)
  • Juridisku tekstu tulkošana (līgumi, likumdošanas akti, noteikumi, statūti utml.)
  • Medicīniski tulkojumi (ārsta zīmes, izziņas, izraksti, diagnozes, receptes, atbrīvojumi, izmeklējumu rezultāti, utml.)
  • Finanšu dokumentu tulkojumi (gada un grāmatvedības pārskati, banku izraksti, utml.)
  • Tehnisku tekstu tulkojumi (rokasgrāmatas, drošības datu lapas, tehniskās pases, tehniskās dokumentācijas, utml.)
  • Izglītības dokumentu tulkojumi (liecības, diplomi, diplomu pielikumi, sertifikāti, apliecības, utml.)
  • Tekstu tulkojumi uzņēmumiem (mājas lapas, preses relīzes, iekšējās kārtības noteikumi, utml.)

Tulkojumus latviešu valodā veic profesionāli latviešu tulkotāji ar lielu pieredzi rakstisko tulkojumu nodrošināšanā.

 

Krievijas karogs


Tulkojumi no krievu valodas
tiek veikti pēc sekojošas procedūras:

  1. Tulkojamo dokumentu iesūtīšana (iesniegšana)
  2. Vienošanās par darba izpildes termiņiem un izmaksām
  3. Maksājuma veikšana un tulkojuma saņemšana

Tulkojumi no krievu valodas ar notariālu apliecinājumu


Nepieciešamības gadījumā pēc klienta pieprasījuma tulkojumi no krievu valodas latviešu valodā tiek arī notariāli apliecināti. Tulkojuma notariāls apliecinājums sevī ietver: 1) Dokumenta tulkojumu; 2) Notariāli apliecinātas kopijas izveidi (pēc nepieciešamības vai izvēles); 3) Notariālu apliecinājumu par tulkojuma pareizību (apliecinājuma teksts, tulkotāja paraksts, kā arī zvērināta notāra paraksts un zīmogs). Šādi apliecināts tulkojums saskaņa ar Latvijā spēkā esošo likumdošanu ir derīgs iesniegšanai visās Latvijas Republikas oficiālajās iestādēs. Parastais tulkojuma ar notariālu apliecinājumu izpildes termiņš ir 1-2 darba dienas no oriģināla iesniegšanas brīža, taču to var ietekmēt arī tādi faktori, kā dokumentu apjoms vai notāru darba laiks/grafiks.


Tulkojumi no krievu valodas (tostarp arī notariāli apliecināti) iespējami arī tādās valodās, kā angļu, lietuviešu, igauņu, spāņu, franču, vācu, itāļu, ukraiņu, poļu, slovāku, ungāru, turku, u.c. valodās. 

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!


Atslēgbirkas: tulkot no krievu uz latviešu valodu, tulkojumi no krievu valodas, no krievu uz latviešu, tulkojumi no krievu uz latviešu valodu, tulkojumi no krievu uz latviešu, RUS, LAT, RU, LV, latviešu tulkotājs, latviešu tulkotāji, notariāls tulkojums no krievu valodas latviešu valodā, tulkojums latviski ar notariālu apliecinājumu, notariāls apstiprinājums, tulkojumi latviski, tulkojums latviešu valodā.

15
05/2015