Tulkojumi no latviešu valodas ukraiņu valodā un no ukraiņu valodas latviešu valodā


TULKOŠANAS PAKALPOJUMI

Profesionāli tulkojumi no latviešu valodas ukraiņu valodā un no ukraiņu valodas latviešu valodā tiek piedāvāti tulkošanas birojā "Rīgas tulki". Tulkošanas birojs "Rīgas tulki" ir dibināts un reģistrēts 2005. gadā. Šo vairāk nekā 10 gadu laikā esam uzkrājuši lielu pieredzi darbā ar visdažādākajiem tekstiem. Galvenās jomas, kurās darbojamies ir juridiskie tulkojumi (līgumu, likumdošanas aktu, personu apliecinošu dokumentu, izglītības dokumentu, laulības dokumentu un daudzu citu tamlīdzīgu tekstu tulkošana), tehniskie tulkojumi (rokasgrāmatu, instrukciju, drošības datu lapu, tehnisko aprakstu tulkojumi) un medicīniskie tulkojumi (medicīnas izraksti, izziņas, zāļu apraksti).

Tulkojumus veicam praktiski visās Eiropas valodās, kā arī citās lielākajās pasaules valodās. Tulkojumus veic kvalificēti tulkotāji ar ilggadēju pieredzi tulkošanas darbā, kuru dzimtā valodā atbilst tulkojamā teksta mērķa valodai, t.i., ja tulkojums jāveic ukrainiski, tad tulkojumu veiks tulkotāji, kuru dzimtā valoda ir ukraiņu valoda, utml. Tāpat tulkojumi pirms to nodošanas klienta rīcībā tiek atbilstoši pārbaudīti un tekstiem tiek veikta korektūra. Tulkojumi no latviešu valodas ukraiņu valodā un no ukraiņu valodas latviešu valodā tiek veikti gan bez, gan ar notariālu apliecinājumu atkarībā no klienta vajadzībām.

Tulkojumi no latviešu valodas ukraiņu valodā
un no ukraiņu valodas latviešu valodā
ar notariālu apliecinājumu


Oficiāliem dokumentiem piedāvājam noformēt tulkojumus ar notariālu apstiprinājumu, jo Latvijas Republikas oficiālajās iestādēs tiek pieņemti tikai atbilstošā veidā apliecināti dokumenti. Lai visātrāk būtu iespējams piedāvāt precīzs darba izmaksas un izpildes termiņu, lūgums tulkojamo(-s) dokumentu(-s) atsūtīt skenētā veidā uz e-pastu: info@rigastulki.lv. Parasti nelielu pasūtījumu apstrāde aizņem 1 līdz 2 darba dienas. Savukārt sarežģītāku vai garāku dokumentu tulkošana ukraiņu<<>>latviešu valodu pārī var aizņemt ilgāku laika periodu.

Tulkojumi no latviešu valodas ukraiņu valodā un no ukraiņu valodas latviešu valodā tulkošanas birojā "Rīgas tulki" tiks veikti pēc iespējās īsākā laika termiņā, profesionāli un kvalitatīvi. Sazinieties ar mums pa tālruni - 25904727 vai rakstot uz e-pastu: info@rigastulki.lv, lai saņemtu visu Jums nepieciešamo informāciju par tulkošanas termiņiem, izmaksā un citiem Jums interesējošiem jautājumiem!

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

10
03/2015