Tulkojumi no/uz lietuviešu valodu (ar apliecinājumu)


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Zvērinātu tulku un citi plaša spektra tulkošanas pakalpojumi visās pasaules valodās. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!
 

Tulkošanas birojs "Rīgas tulki" veic tulkojumus visās Eiropas valodās un piedāvā arī tulkojumus no/uz lietuviešu valodu sekojošos valodu pāros: no latviešu uz lietuviešu valodu (un otrādi), no krievu uz lietuviešu valodu (un otrādi), no angļu uz lietuviešu valodu (un otrādi), no vācu uz lietuviešu valodu (un otrādi), kā arī citos valodu pāros. Garantējam, ka jūsu tulkojumi tiks izdarīti kvalitatīvi un laicīgi un ka tulkojumu veiks tulkotājs, kuram mērķa valoda ir dzimtā valoda. Attiecīgi, ja tulkojums būs jāveic uz lietuviešu valodu - darbu veiks tulkotājs, kura dzimtā valoda ir lietuviešu valoda, bet, ja, piemēram, tulkojums būs jāveic latviski, tulkojumu veiks tulkotājs, kura dzimtā valoda ir latviešu valoda (utml.).

Sazinieties ar mūsu biroju un mēs ar prieku palīdzēsim iztulkot visdažādākā satura dokumentus - juridiskus, finanšu, mārketinga, grāmatvedības, lauksaimniecības, mašīnbūves, rūpniecības, tehniskus un daudzu citu nozaru tekstus. Tāpat, ja tas būs nepieciešams, varēsim jūsu tulkojumus arī notariāli apliecināt.     

 

Daži fakti par lietuviešu valodu:


· Lietuviešu valoda (lietuvių kalba) ir oficiālā Lietuvas Republikas valoda un viena no 23 oficiālajām darba valodām Eiropas Savienībā (ES).

· Lietuviešu valodā runā vairāk nekā trīs miljoni šīs valodas pratēju (apmēram 170,000 ārpus Lietuvas robežām).

· Lietuviešu valodas rakstības aizsākumi ir datējami ar sešpadsmito gadsimtu. Lietuviešu literārā valoda ir veidota uz Rietumaugštaitijas dialekta pamata, iekļaujot tajā arī citu dialektu īpatnības.

· Lietuviešu valodā visvairāk aizguvumu ienākuši no poļu, baltkrievu, vācu, angļu un krievu valodām.

· Lietuviešu jeb leišu (tradicionāli lietotais nosaukums latviešu valodā) valoda ir viena no divām baltu valodām, kuras nav izmirušas (pārējās baltu valodas - jātvingu, sudaviešu, rietumu galindu un austrumu galindu valodas ir pilnībā izzudušas).
Tāpat tiek uzskatīts, ka lietuviešu valoda ir senākā dzīvā indoeiropiešu valoda.

· Vēsturnieki domā, ka latviešu un lietuviešu valodas uzsākušas katra savu attīstības ceļu ap mūsu ēras astoto gadsimtu (pirms tam tās varētu klasificēt kā vienas valodas divus dažādus dialektus). Lietuviešu valodas izplatības areāls ietver arī nelielas teritorijas Polijā, kā arī Baltkrievijas un Latvijas teritorijās.

Tulkojumi lietuviski


AV: lietuviešu tulkojumi, zvērināti tulki, zvērināti tulkojumi, dokumentu tulkojumu, dokumentu tulkošana, tulkojumi no/uz lietuviešu valodu, tulkošana no/uz lietuviešu valodu, apliecināti tulkojumi, sertificēti tulkojumi, tulkojumi ar parakstu, apliecināšana, noatriāla apliecināšana, tulkojumi ar apliecinājumu, tulkojumi ar notariālu apliecinājumu, ar tulka parakstu, ar notāra parakstu, statūtu, izziņu, līgumu, personu apliecinošu dokumentu, sertifikātu, apliecību, pasu, dzimšanas, laulības, laulību, miršanas, apliecības tulkošana, lietuviski, latviski, krieviski, anglski, spāniski, poliski, igauniski, vāciski, somiski, legalizēšana, apliecināšana ar Apostille, lt, LT, LIT, lat, LAT, lv, ENG, eng, en, RUS, ru, tulkot, iztulkot, pārtulkot, notulkot, tulkošana, Lithuanian, VERTIMAS TEISINGAS, vertimas iš lietuvių kalbos į latvių kalbą, vertimas iš latvių kalbos į lietuvių kalbą, Įgaliotoji notarė, Parašas, Antspaudas, Latvijos Respublika, Rygos apygardos teismas, translate, translation office, tulkošanas birojs, tulkošanas pakalpojumi, tulkojumu apliecināšana lietueviešu valodā.


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Zvērinātu tulku un citi plaša spektra tulkošanas pakalpojumi visās pasaules valodās. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Saistītie raksti: Tulkojumi no/uz igauņu valodu

15
02/2018