Tulkojumi spāņu valodā


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Tulkojumi uz visām pasaules valodām, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Spāņu valoda ar 329 miljoniem lietotājiem ir otra pasaules daudzskaitlīgākā valoda lietotāju ziņā aiz ķīniešu valodas apsteidzot pat angļu valodu ar 328 miljoniem lietotāju. Vērtējot pēc ģeogrāfiskās izplatības principa spāņu valoda ir ceturtā lielākā pasaules valoda uzreiz aiz angļu, franču un arābu valodām. Kaut arī spāņu valoda ir izcēlusies no Ibērijas pussalas un ir viens no latīņu valodas atzariem, tā tiek plaši lietota Dienvidamerikā, Latīņamerikā, Meksikā un Amerikas Savienotajās valstīs viennozīmīgi to padarot par vienu no pasaules ietekmīgākajām valodām. 

Tulkojumi spāņu valodā

Kaut arī spāņu valodas uzbūve ir līdzīga arī atsevišķām latviešu valodas gramatikas kategorijām, tomēr tulkotāju, kuri strādātu šajā valodas pārī, ir relatīvi mazāk nekā, piemēram, ar angļu, krievu vai vācu un latviešu valodas pāros. Šādu situāciju nosaka vēsturiskie valodu lietojuma aspekti un ģeogrāfiskais attālums.

Neskatoties uz to, pasaulei dažādu globālu procesu ietekmē kļūstot arvien "mazākai", arī Latvijā pieaug pieprasījums pēc tulkojumiem no spāņu valodas uz latviešu (vai krievu) valodu un attiecīgi no latviešu (vai krievu) valodas uz spāņu valodu.

Tulkošanas birojs "Rīgas tulki" kvalitatīvi un ātri palīdzēs Jums iztulkot visdažādākās sarežģītības tekstus gan uz, gan arī no spāņu valodas. Lūdzu, sazinieties ar mums un mēs  ar prieku palīdzēsim veikt kā vienkāršus, tā arī notariāli apstiprināmus tulkojumus.

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

29
07/2011