Tulkojumi vāciski ar notariālu apliecinājumu


Tulkojumi vāciski ar notariālu apliecinājumu nepieciešami, lai dokumenti būtu derīgi iesniegšanai un izmantošanai Vācijā (vai citā vāciski runājošā valstī). Lai šādus dokumentus sagatavotu, tulkošanas birojā nepieciešams iesniegt dokumentu oriģinālus, jo bez oriģinālajiem dokumentiem notariāla apliecināšana nav iespējama., t.i., parastas, neapliecinātas dokumentu kopijas notariālai apliecināšanai nebūs derīgas. Ja dokumenti ir pazuduši vai bojāti, tad pirms to tulkošanas un apliecināšanas tie no jauna būtu jāizprasa no arhīva vai attiecīgās iestādes, kura dokumentu izdevusi. Īpaši tas attiecināms uz LPSR laikā izdotām dzimšanas apliecībām, miršanas apliecībām, laulības apliecībām vai laulību šķiršanas izziņām, kuras tulkot notariāli ir iespējams, taču kuru legalizācija atbilstoši LR Ārlietu ministrijas Konsulārā departamenta noteikumiem ar Apostille vairs nav iespējama.

Kā rīkoties, lai iegūtu dokumenta tulkojumu vācu valodā ar notariālu apliecinājumu?

1. Piezvaniet uz tulkošanas biroju, lai precizētu visus neskaidros jautājumus, kuri saistīti ar Jūsu dokumentu tulkošanu, notariālo apliecināšanu un/vai legalizēšanu ar Apostille.


2. Nosūtiet tulkošanas birojam Jūsu dokumentu attēlus darba izpildes termiņa un izmaksu precīzai noteikšanai un aprēķināšanai.

3. Iesniedziet tulkojamo dokumentu oriģinālus tulkošanas birojā.

4. Saņemiet pilnībā sagatavotus tulkojumus vācu valodā ar visiem nepieciešamajiem apliecinājuma veidiem to pilnvērtīgai izmantošanai Vācijā vai citās valstīs.


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!


Tulkojumi vāciski ar notariālu apliecinājumu
AVOTS: Avots: https://pixabay.com

AV: Tulkojumi vāciski, vācu tulkojumi, tulkot vāciski, iztulkot vācu valodā, tulkošanas pakalpojumi, vāciešu tulkojumi, vācietis, German, Deutsche Übersetzungen, karogs,  Vācija, Deutschland, oficiāli Vācijas Federatīvā Republika, Bundesrepublik Deutschland, kur iztulkot vāciski? kā iztulkot vāciski? Tulkojums vāciski ar notariālu apliecinājumu, iztulkot vācu valodā ar notariālu apliecinājumu, vāciski ar Apostille, legalizēt, tulkot, tulkotājs, Apsotille Rīga, Latvijā, centrs, centrā, Elizabetes iela, Barona iela, Tērbatas iela, Vērmanes dārzs, tulkošanas birojs, tulkošanas pakalpojumi, iztulkot vāciski dokumentu, līgumu, Tulkojumi vāciski ar notariālu apliecinājumu, juridisku aktu, kur iztulkot? kā iztulkot? pie kā iztulkot? pie kā vērsties lai iztulkot? kas jādara, lai iztulkotu? kas var iztulkot? notariālu aktu, apliecību, sertifikātu, izglītības dokumentus, apliecības, izrakstus, norakstus, pilnvaras, dzimšanas, miršanas, laulību apliecības, no vācu valodas latviešu valodā, latviski, angliski, krieviski, angļu, krievu, spāņu, poļu, itāļu, sertificēts tulks, tulkotājs, tulkošanas birojs, tulkošanas pokalpojumi, pakalpojums.  

06
11/2018