Tulkojumi vācu valodā

No 2011. gada 1. maija Vācija un Austrija dos piekļuvi savam darba tirgum stādāt gribētājiem no, t.s., jaunajām Eiropas Savienības dalībvalstīm.

Tulkošanas birojs "Rīgas tulki" piedāvā darba meklētājiem, kuri ieplānojuši doties strādāt uz augstākminētajām valstīm,  veikt plaša spektra rakstiskās tulkošanas pakalpojumus, tostarp notariāli apstiprinātus tulkojumus vācu valodā. Mūsu tulkošanas uzņēmumā iespējams veikt tulkojumus visdažādākajos valodu pāros: no latviešu valodas uz vācu valodu (un otrādi), no krievu valodas uz vācu valodu (un otrādi), no angļu valodas uz vācu valodu (un otrādi), kā arī citos valodu pāros.

Tāpat mūsu tulkotāji jums palīdzēs iztulkot un precīzi noformēt notariāli apstiprināmus tulkojumus. Vēršoties pie "Rīgas tulkiem" jūs varat droši rēķināties, ka jūsu diploms, dzimšanas apliecība, pase, sekmju izraksts, izziņas, bankas kontu izraksts, līgumi, sertifikāti un citi svarīgi dokumenti tiks pārtulkoti un notariāli apliecināti profesionāli un noteiktajā termiņā.

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727, 67381895 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

28
04/2011