Tulkot PLMP izziņu


Tulkošanas birojā "Rīgas tulki" (Elizabetes iela 75, Rīga, LV-1050) ir iespējams iztulkot PLMP izziņu vai jebkuru citu Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes (PLMP) izdotu dokumentu gan angļu valodā, gan citās pasaules valodās. Tulkojumus apliecinām notariāli, kā arī varam piedāvāt un nodrošināt dokumentu legalizēšanu ar Apostille.

Tulkojam un apliecinām izziņas par ģimenes stāvokli, izziņas par uzvārda maiņu, izziņas par laulību šķiršanu, izziņas, kuras apliecina personu identitāti, dzimšanas datus, deklarēto dzīvesvietu utml. Tulkojumi iespējami vācu, angļu, spāņu, franču, nīderlandiešu, krievu, poļu, lietuviešu, igauņu, u.c. pasaules valodās.

Tulkot PLMP izziņu
Avots: https://pixabay.com/en/passport-flag-travel-visa-2642172/


Kādai vajadzībai PLMP izziņas tiek pieprasītas?

Tulkojumi PLMP parasti tiek veikti gadījumos, kad personas pārceļas uz dzīvi ārvalstīs, slēdzot laulību, braucot uz ārzemēm mācīties vai studēt, kārtojot darba jautājumus ārpus Latvijas robežām vai citus līdzīgos gadījumos. Tulkot PLMP izziņu var pieprasīt dažādas ārvalstu institūcijas vai iestādes, kā arī privātas organizācijas (darba devēji, uzņēmumi, firmas, aģentūras utml.). Dokumenit ārvalstīs jāiesniedz mērķa valsts oficiālajā valodā, ja nav noteikts citādi. Nereti tulkojumi ne tikai notariāli jāapliecina, bet arī jālegalizē (jāapstiprina ar Apostille), t.i., jāsaņem apliecinājums tam, ka dokuments ir īsts un derīgs (respektīvi, ka paraksts uz oriģinālā dokumenta pieder attiecīgajai amatpersonai un ka dokuments nav viltots.)

Papildu jautājumu gadījumā droši rakstiet vai zvaniet, lai varam sniegt jums visu nepieciešamo informāciju par tulkošanu un Jūsu dokumentu apliecināšanu.

"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!


AVJ: bankas izziņas, bankas dokumenti, ziņas, OFFICE OF CITIZENSHIP AND MIGRATION AFFAIRS, ārzemēs, laulības MINISTRY OF THE INTERIOR OF THE REPUBLIC OF LATVIA, certificate,  Coat of arms of the Republic of Latvia, Iedzīvotāju reģistrs, Population Register, Valsts pārvaldes pakalpojumu portāls, Informācija par sociālās apdrošināšanas iemaksām un apdrošināšanas periodiem, Reģistrācija Uzņēmumu reģistra vestajos reģistros, Mani dati Iedzīvotāju reģistrā, Pārbaude, vai persona ir deklarēta norādītajā adresē, Dzīvesvietas deklarācijas iesniegšana, latvija.lv, forma, form, veidlapa, dokuments,  šķŗies, izziņa PLML, personas dati,  LATVIJAS REPUBLIKAS IEDZĪVOTĀJU REĢISTRA PERSONAS DATI , elektroniski. Personas kods, Vārds (vārdi), Uzvārds, Dzimtais uzvārds, Dzimšanas datums, Dzimšanas valsts LATVIJA, Dzimšanas vieta, Dzimums, VĪRIETIS. SIEVIETE, Valstiskā piederība un tās veids, LATVIJAS PILSONIS, Tautība, LATVIETIS, KRIEVS, Ģimenes stāvoklis, NEPRECĒJIES, šķīries, atraitne, atraitnis, neprecējusies, forums, forumā, jautājums, atbilde. Dati sagatavoti elektroniski,  ZIŅAS PAR PERSONAS KODU,  ZIŅAS PAR VĀRDU UN UZVĀRDU, par dzimumu, ZIŅAS PAR DZIMŠANU, Ziņas apliecinošie dokumenti, DZIMŠANAS APLIECĪBA, ZIŅAS PAR DZĪVESVIETU Valsts LATVIJA Pilsēta RĪGA Priekšpilsēta/Pilsētas rajons CENTRA RAJONS Iela Mājas Nr./Nosaukums un korpuss Dzīvokļa Nr. Pasta indekss LV-1050 Tiesiskais pamats LIETOŠANAS TIESĪBAS, KURU IEGŪŠANAS PAMATS IR ĪRES LĪGUMS Izīrētāja vārds (vārdi), uzvārds vai nosaukums,  DEKLARĒTĀS DZĪVESVIETAS ZIŅAS. 8. ZIŅAS PAR PERSONU APLIECINOŠU DOKUMENTU Dokumenta veids PILSOŅA PASE Numurs un sērija Izdošanas datums Derīguma termiņš Izdevējvalsts LATVIJA Izdevējiestāde PMLP RĪGAS 2.NODAĻA ZIŅAS PAR PERSONU APLIECINOŠU DOKUMENTU Dokumenta veids PILSOŅA PERSONAS APLIECĪBA Numurs un sērija Izdošanas datums Derīguma termiņš 12.10.2020 Izdevējvalsts LATVIJA Izdevējiestāde PMLP RĪGAS 1.NODAĻA. ZIŅAS PAR CIVILSTĀVOKĻA AKTU REĢISTRĀCIJAS APLIECĪBĀM (DZIMŠANAS APLIECĪBA) DZIMŠANAS APLIECĪBA, RĪGAS PILSĒTAS DZIMTS. NOD., LATVIJA Ziņas apliecinošie dokumenti: 1. DZIMŠANAS REĢISTRS, LATVIJA, PAGASTA DZIMTS. NOD. ZIŅAS PAR TĒVU ZIŅAS PAR MĀTI ZIŅAS PAR BĒRNIEM  ELEKTRONISKAIS PAKALPOJUMS  ID. TUA, izziņa par sādamību.

05
11/2018