Zvērinātu tulkotāju pakalpojumi


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Zvērinātu tulku un citi plaša spektra tulkošanas pakalpojumi uz visām pasaules valodām. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

Zvērināti tulkotāji ir profesionāli tulkošanas pakalpojumu sniedzēji, kuri nodevuši zvērestu pie zvērināta notāra. Nododot zvērestu pie notāra tulkotājs norāda kādos valodu pāros viņš strādā, un apņemas savus pienākumus veikt patiesi un atbildīgi. Zvērināts tulkotājs saskaņā ar Latvijas Notariāta likumu uzņemas pilnu atbildību par tulkojumu pareizību, kā arī apņemas neizpaust tulkojamo dokumentu saturu un citas ziņas nevienai personai un zvēresta nodošanas laikā atzīst, ka ir brīdināts, ka par apzināti nepatiesiem tulkojumiem un ziņu izpaušanu var iestāties kriminālatbildība saskaņā ar Latvijas Kriminālkodeksa normām. Nododot zvērestu un uzņemoties juridisku atbildību par tulkojumiem zvērināts tulkotājs kļūst tiesīgs veikt notariāli apstiprinātus tulkojumus.

Zvērinātu tulkotāju pakalpojumi

Tulkošanas birojs "Rīgas tulki" piedāvā veikt notariāli apstiprinātus tulkojumus krievu, angļu, vācu, franču, spāņu, itāļu, poļu, lietuviešu, igauņu, somu, zviedru, norvēģu, dāņu, nīderlandiešu, portugāļu, grieķu, slovāku, čehu, ungāru, austriešu, baltkrievu, ukraiņu, beļģu, īru, maķedoniešu, albāņu, bulgāru, slovēņu, horvātu, turku, moldāvu u.c. valodās. Uzticot tulkojumu mūsu uzņēmumam Jūs izvēlaties ne tikai kvalitatīvus, ātrus un profesionālus tulkošanas pakalpojumus, bet arī absolūti drošu un konfidenciālu darba izpildi. Sazinieties ar mūsu biroju jebkurā laikā un mēs ar prieku Jums palīdzēsim iztulkot un notariāli apliecināt pat vissarežģītākos dokumentus.


"Rīgas tulki" ir profesionāls tulkojumu birojs. Rakstiski, mutiski, notariāli apstiprināti tulkojumi. Zvani 25904727 vai raksti info@rigastulki.lv, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!

01
08/2011