TULKOŠANAS PAKALPOJUMI
ĀTRI, KVALITATĪVI, LIELISKAS CENAS!

PIEZVANI - 25904727!

Tulkošanas pakalpojumi

 • Rakstiskā tulkošana
 • Mutiskā tulkošana
 • Notariāli apstiprināti tulkojumi
 • Rediģēšana un korektūra
 • Tekstu rakstīšana SEO un reklāmas vajadzībām
 • Subtitru veidošana un runāta teksta dublēšana

 • MaketēšanaTulkošanas birojs "Rīgas tulki" nodrošina plaša spektra
 profesionālus tulkošanas pakalpojumus. Sazinies ar mums pa e-pastu info@rigastulki.lv vai zvani 25904727, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!


Rakstiskā tulkošana


Attiecībā uz rakstisko tulkošanu tiek sniegti sekojoši tulkošanas pakalpojumi: juridisku, finanšu,
ķīmijas, medicīnas, rūpniecības, pārtikas, lauksaimniecības, izglītības, zinātnes, literatūras, programmatūras, informācijas tehnoloģiju u.c. nozaru tekstu un dokumentu tulkošana.

Tulkojumus piedāvājam veikt latviešu, angļu, lietuviešu, igauņu, krievu, vācu, franču, itāļu, spāņu, bulgāru, čehu, dāņu, grieķu, īru, maltiešu, nīderlandiešu, poļu, portugāļu, slovāku, slovēņu, somu valoda, ungāru, zviedru un citās pasaules valodās.

Atkarībā no valodas un teksta apjoma tulkojumus varam veikt dienas vai pat dažu stundu laikā.Mutiskā tulkošana


Attiecībā uz mutisko tulkošanu tiek sniegti zemāk uzrādītie tulkošanas pakalpojumi.

 • Secīgā jeb konsekutīvā tulkošana. Konsekutīvās tulkošanas laikā tulks secīgi tulko runātāja izteiktās frāzes. Kad noteikta runas daļa ir iztulkota, runātājs atkal turpina savu sakāmo. Parasti konsekutīvā tulkošana tiek izmantota noteiktu pasākumu ietvaros: pārrunās, konferencēs, apmeklējot juristu vai finanšu iestādi, u.c.
 • Sinhronā tulkošana. Sinhronā tulkošana tiek veikta, kad nepieciešams nodrošināt runātā teksta paralēlu tulkošanu līdztekus runātāja sacītajam. Sinhrono tulkošanu parasti izmanto plaša mēroga pasākumos - konferencēs, biznesa forumos, vieslekcijās, filmu seansos, u.c.
 • Pavadošā tulkošana. Pavadošā tulkošana parasti tiek veikta, kad nepieciešams nodrošināt gida pakalpojumus. Tāpat šo tulkošanu izmanto ārvalstu grupu un delegāciju pavadīšanā, biznesa ceļojumos, ārvalstu korporatīvajos pasākumos, u.c.

Mutiskos tulkojumus vēlams laicīgi rezervēt, jo šāda veida pakalpojumi pārsvarā tiek plānoti vismaz vairākas nedēļas uz priekšu.Notariāli apstiprināti tulkojumi


Notariāli apstiprinātus tulkojumus iespējams veikt, izvēloties vienu no diviem zemāk norādītajiem apliecināšanas veidiem.

 • Tulkojumu un apliecinājumu pievienojot dokumenta oriģinālam (caurauklojot un apzīmogojot).
 • Tulkojumu un apliecinājumu pievienojot dokumenta kopijai (vispirms tiek izveidota dokumenta notariāla kopija). 

Lai dokumentu tulkojumus būtu iespējams apliecināt pie notāra, ir noteikti jāiesniedz dokumentu oriģināli.

Gadījumos, kad dokumenta tulkojumu nav iespējams notariāli apliecināt (trūkst dokumenta oriģināls, dokuments nav oficiāli izdots vai parakstīts, u.c. gadījumos), tulkojuma pareizību ir iespējams apliecināt ar tulkošanas biroja zīmogu un zvērināta tulkotāja parakstu.Rediģēšana un korektūra


Tulkošanas pakalpojumu klāstā tiek piedāvāti arī rediģēšanas un korektūras pakalpojumi. Ja tulkojums tiek veikts mūsu tulkošanas birojā, korektūra jau sākotnēji ir iekļauta tulkošanas izmaksās. Ja teksts ir tulkots ārpus mūsu tulkošanas biroja un to nepieciešams uzlabot, šis pakalpojums maksā 50% apmērā no tulkošanas izmaksām konkrētajā valodas pārī.Tekstu rakstīšana SEO un reklāmas vajadzībām


Mūsdienās arvien lielāku nozīmi ieņem interneta mārketings. Ilgtermiņa rezultātu iegūšanai un mājas lapas virzīšanai augstāk meklēšanas rezultātos (Google, Yandex, Yahoo, Bing) nepieciešams rūpīgs darbs arī pie rakstu mārketinga. Mūsu tulkošanas uzņēmums palīdzēs kvalitatīvi tulkot un sacerēt nepieciešamos tekstus jūsu mājas lapām, blogiem un portāliem gan latviešu, gan arī citās pasaules valodās.Subtitru veidošana un runāta teksta dublēšana


Šie tulkošanas pakalpojumi lielā mērā sasaucas ar iepriekšējās sadaļas piedāvājumu. Ja jūsu interneta projektam nepieciešams kvalitatīvs tulkojums video materiāliem, mēs jums palīdzēsim gan ar tekstu ierunāšanu (dublēšanu), gan arī ar subtitru veidošanu, kurus būs iespējams izmantot tādās video izplatīšanas platformās kā Youtube un Vimeo.Maketēšana


Līdztekus visiem iepriekš minētajiem tulkošanas pakalpojumiem mūsu uzņēmumā ir iespēja arī pasūtīt drukāta vai elektroniska teksta maketēšanas un dizaina izstrādes pakalpojumus. Šādus darbus pēc jūsu pasūtījuma veiks atbilstošu izglītību ieguvuši speciālisti ar lielu pieredzi Latvijas reklāmas industrijā.PIEZVANI - 25904727!

TULKOŠANAS PAKALPOJUMI
ĀTRI, KVALITATĪVI, LIELISKAS CENAS!

Tulkošanas birojs "Rīgas tulki" nodrošina plaša spektra profesionālus tulkošanas pakalpojumus. Sazinies ar mums pa e-pastu info@rigastulki.lv vai zvani 25904727, lai saņemtu tūlītēju bezmaksas konsultāciju un precīzas tulkojuma izmaksas!